Już w najbliższą sobotę - 8.06.2019 Reprezentacja Juniorek Akademii Cheer Angels po raz pierwszy wystartuje w Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders "CHEERMANIA" ZABRZE 2019.

Reprezentantki - cheerleaderki z grupy pokazowej Juniorek, na co dzień ćwiczące pod bacznym okiem głównej Trenerki Akademii - Małgorzaty Wewióry-Maluchy, zmierzą się w kategorii duetów: freestyle pom oraz pom dance. 

W obu kategoriach niezwykle ważną rolę odgrywają efekty wizualne.  Synchronizacja, wykorzystanie różnych technik tanecznych, arm motion oraz dynamika i precyzja ruchu.
Wszystko do wychwycenia i ocenienia czujnym okiem Sędziów podczas półtora minutowego show uczestniczek Turnieju.

 

Nasze Reprezentantki wystąpią w następujących parach:


Kinga Wieremijewicz - Martyna Żaboklicka
Amelia Kamińska - Ewa Majchrzak
Maja Trochimiak - Lena Salińska

Wszystkie duety z wielkim oddaniem i zaangażowaniem przygotowują się do startu w zawodach.

 
Tydzień przed startem jest wyjątkowo ważny - podkreśla Trenerka - Małgorzata Wewióra-Malucha.
To jest czas na największe zgranie i skupienie. To czas gdy dziewczynki, będąc już pod sporą adrenaliną są w stanie dotrzeć się i zrobić największy postęp. Motywacja czyni cuda :)

 
Dziewczynki nie boją się ciężkiej pracy i sportowej formy.
Trzeba przyznać, że ten sezon był dla dziewcząt wyjątkowo aktywny. Regularne pokazy na meczach kosza i piłki nożnej Legii Warszawa, pikniki, treningi i warsztaty. Nie wspominając już o codziennych obowiązkach szkolnych, które jak się okazuje - dzięki dobrej organizacji i motywacji, są spełnione na najwyższym poziomie :)

Czy to możliwe, że dziewczynki mając za sobą już pokazy przed 30tysięczną publiką na Łazienkowskiej stresują się Międzynarodowym Turniejem?

Z pewnością stres jest. Ale taki pozytywny, nakręcający moje podopieczne do pracy i działania. Rywalizacja jest podstawą w sporcie. To motywuje do jeszcze szybszego rozwoju i daje nieocenioną satysfakcję. To też walka ze stresem i własnymi słabościami. Każdy kolejny start będzie coraz łatwiejszy. Najtrudniej zrobić ten pierwszy krok - dodaje z uśmiechem Trenerka.

Adrenalina związana z udziałem naszej Reprezentacji udziela się chyba nam wszystkim! Cały Team Akademii i wszystkie Trenerki, mocno trzymają kciuki za naszą Reprezentację!

GOOOOOO CHEEER ANGELS!
 
Autor: Magdalena Jaroszewicz