Akademia Cheer Angels wystąpi podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP – CHEER ANGELS Cheerleading Academy

Aktualności

Akademia Cheer Angels wystąpi podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP

Akademia Cheer Angels wystąpi podczas Wielkiego Meczu TVN kontra WOŚP

Już w najbliższą niedzielę – 8 września o godzinie 17.00 na stadionie warszawskiej Legii rozegrany zostanie charytatywny mecz, w którym zmierzą się gwiazdy TVN i drużyna Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To już trzecia edycja tego wydarzenia. Główny celem tegorocznej, jest uzbieranie środków na zakup karetki w Ustrzykach Dolnych. 
Na meczu nie może zabraknąć Cheer Angels!
 

Tuż po godzinie 17.00, podczas pierwszej przerwy reklamowej, we wspólnej choreografii wystąpi 100 energetycznych i roześmianych cheerleaderek z Akademii Cheer Angels. Najmłodsza uczestniczka pokazu ma 5 lat, najstarsza zaś 30. 

Dziewczęta zaprezentują choreografię sportową, opartą na technikach wykorzystywanych w cheerleadingu, z wykorzystaniem elementów akrobatyki i gimnastyki. Dla wielu z nich to pierwszy pokaz przed tak liczną publicznością, dla pozostałych zaś kolejny – tuż po rekordowym występie podczas meczu Legii Warszawa.

Jedno zaś jest pewne. Dla obu grup – najbliższy pokaz to wielka radość i adrenalina nie do opisania! Nie możemy się już doczekać!

Wśród Reprezentantów drużyn największe gwiazdy polskiego świata show biznesu, dziennikarze oraz znani piłkarze.

O wygraną na boisku zmierzą się m.in
Tomasz Karolak, Alan Andersz, Antoni Królikowski, Mateusz Gessler, Agustin Egurrola, Piotr Kraśko, Kuba Wesołowski, Michał Meyer, Maciej Stuhr, Dariusz Dudek, Dawid Błaszczykowski i Jan Szczęsny. Kapitanem drużyny TVN będzie Grzegorz Kajdanowicz, zaś na czele składu WOŚP stanie Jurek Owsiak.

O sportową i meeega pozytywną atmosferę zadbają Aniołki Cheer Angels! :))))