Akademia Cheerleadingu – taniec, rozwijająca gimnastyka dla dziewcząt, drużyna i znacznie więcej.

Cheer Angels Cheerleading Academy to wyjątkowa marka, która posiada ponad 19 letnią tradycję i świeże pomysły na przyszłość. Stworzyliśmy niezwykle przemyślany program, który pozwala na wszechstronny rozwój dziewcząt w każdym wieku – zarówno fizyczny jak i interpersonalny, a co szczególnie ważne dla dziewczynek – naukę pewności siebie.

Wśród wielu osiągnięć sportowych, juniorki – zawodniczki Akademii zdobyły najwyższe trofea na Mistrzostwach Polski
i Pucharach Polski 2021.

W zeszłym sezonie wystartowaliśmy z kilkunastoma lokalizacjami, w obecnym planujemy jeszcze więcej – w całej Warszawie, aby pokryć swoim zasięgiem prawie wszystkie dzielnice: Bemowo, Śródmieście, Wilanów, Białołęka, Targówek, Ursynów, Mokotów, Ursus, Żoliborz, Praga Płd, Saska Kępa, Piastów, Raszyn i in.. Obecnie zapisy trwają do grup wiekowych: 4-5, 6-9, 10-13, 14-16, 16+, 18+ jak również do grup bardziej zaawansowanych: turniejowo-pokazowych. Jeśli chciałabyś / chciałbyś zostać poinformowana/y o szczegółach – przejdź do strony „zapisy” i wypełnij formularz „zapisy na zajęcia próbne lub regularne”. Zapisz się – zobacz ile to daje radości!

W każdym momencie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

Gorąco zapraszamy do obejrzenia materiału o naszej akademii w Pytaniu na Śniadanie >>
Chcesz dowiedzieć się więcej o cheerleadingu? Przeczytaj: Historia cheerleadingu w pigułce >>

Chcesz wiedzieć, co zajęcia w naszej Akademii Cheerleaderek dadzą Tobie lub Twojemu dziecku? Przeczytaj: Cheerleading i jego pozytywny wpływ na rozwój dziecka >>

Cheer Angels spełnieniem dziewczęcych marzeń

Cheerleading to nasza pasja.
To sport. Wielogodzinne treningi i zdobywanie nowych umiejętności. To walka ze swoimi słabościami, przełamywanie barier i nauka pewności siebie.
To miliony uśmiechów i endorfin. To spełnienie marzeń z dzieciństwa, ale też dzieciństwa.
To więź i drużynowość. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
Dołącz do nas i przekonaj się ile sprawia to radości!

Nasza akademia kształci nie tylko wspaniałe cheerleaderki.

Opracowaliśmy program skierowany do wszystkich tych, którzy pragną:

 • uczestniczyć w inspirujących zajęciach tanecznych, opartych na technikach wykorzystywanych w cheerleadingu
 • trenować pod okiem doświadczonych Instruktorów
 • rozwijać się wszechstronnie: elementy gimnastyczne/akrobatyczne
 • brać udział w pokazach tanecznych przed szeroką publicznością
 • być #supergirl – zdobywać pewność siebie, uczyć się otwartości, odwagi, walki ze stresem
 • współtworzyć zgraną drużynę, być częścią profesjonalnie prowadzonej Akademii Cheereladerek
 • nauczyć się pracy w grupie i samodyscpliny
 • uczestniczyć w międzynarodowych projektach: warsztaty/turnieje
 • szkolić się na obozach (zobacz info »),
 • pomagać innym poprzez udział w zorganizowanych akcjach charytatywnych,
 • czerpać z życia jeszcze więcej radości i uśmiechu

Dziecko się rozwija, korzystają wszyscy.

Rodzice dzieci, którzy postawią na cheerleading, z pewnością szybko odkryją, jak wiele dobrego – nie tylko w rozwoju fizycznym – dają ich pociechom te zajęcia. Nasza oferta skierowana jest także do szkół, z którymi chętnie nawiązujemy współpracę. Każda placówka szkolna może dzięki temu zyskać:

 • rozwijające i wzbogacające program zajęcia taneczne,
 • drużynę godnie reprezentującą szkołę na wydarzeniach szkolnych i pozaszkolnych,
 • zaufanego i renomowanego partnera
 • gwarancję jakości prowadzonych zajęć, starannie przygotowanego programu i wykwalifikowania instruktorów,
 • możliwość udziału uczniów w sprawdzonych obozach i szkoleniach,
 • ​okazję do promocji szkoły w mediach poprzez występy uczniów w programach, nagraniach czy wywiadach.

Zajęcia taneczne dla dzieci, które przyniosą im wiele pożytku.

Masz pewność, że Twoje dziecko trafi w dobre ręce. Nasi instruktorzy nauczą je nie tylko elementów akrobatyki sportowej, ale też pomogą nabyć lub rozwinąć:

 • samodyscyplinę
 • kulturę osobistą
 • odwagę
 • otwartość
 • odporność na stres
 • tolerancję
 • prezencję
 • współzawodnictwo
 • współpracę w grupie
 • higienę osobistą
 • samoakceptację
 • dobroczynność

Cheer Angels – mnóstwo korzyści dla dzieci i ich rodziców:

 • treningi i praca pod okiem wykwalifikowanych trenerów
 • dobrze zainwestowany i zagospodarowany czas
 • aktywność sportowa i skuteczna walka z nadwagą
 • mnóstwo frajdy i satysfakcji
 • rozwój na wielu płaszczyznach
 • dobre maniery i obycie
 • przynależność do topowej organizacji
 • możliwość nawiązania kontaktów i zdobycie nowych przyjaźni
 • udział w szkoleniach, obozach i turniejach
 • większa przebojowość i energiczność

Nasi Instruktorzy

MAŁGORZATA WEWIÓRA-MALUCHA

Instruktor cheerleadingu i tańca nowoczesnego, tancerka, aktorka, pedagog.

Związana z tańcem już od 19 lat. Swoją przygodę z cheerleadingiem rozpoczęła już w latach 90′, dołączając do zespołu SKANDAL, z którym wielokrotnie zdobywała liczne nagrody na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Uczestniczka Mistrzostw Świata IASF Cheer and Dance Worlds w Orlando na Florydzie.

Absolwentka Pedagogiki na kierunku: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.

Ukończyła Szkołę Aktorską SPOT przy Krakowskich Szkołach Artystycznych, gdzie zdobyła cenne doświadczenie aktorskie i taneczne pod okiem aktorów oraz choreografów znanych z teatru i telewizji.

Uczestniczka zajęć na kierunku: Choreografia i techniki tańca przy Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Ambitna i nieustannie rozwijająca wiedzę i umiejętności. Uwielbiana przez dzieci. Ujmująca gracją i profesjonalizmem.
Wieloletnia tancerka  cheers’owej grupy – matki Hasao Show Dance & Cheerleaders. Utalentowana, posiadająca wszechstronne wykształcenie taneczne. Uczestniczka prestiżowych pokazów na największych polskich arenach sportowych.

Certyfikowana uczestniczka Międzynarodowego Szkolenia z dywizji POM DANCE i CHEER DANCE zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders,

Szkolenia z zakresu FREESTYLE POM i HIGH KICK zorganizowanego przez Cheer Project. Certyfikowana Trenerka Polskiego Stowarzyszenia Cheerleadingu.

Główna Instruktorka Cheer Angels Cheerleading Academy. Odpowiedzialna za Program, Szkolenia, Warsztaty i Trenerów Akademii. Pod jej skrzydłami rozwija się cheers’owa grupa pokazowo-turniejowa.

MAGDALENA JAROSZEWICZ

Tancerka i instruktorka tańca nowoczesnego z wieloletnim doświadczeniem i olbrzymią charyzmą.

Od 17 lat liderka jednej z pierwszych drużyn cheerleaders w Polsce, cheers’owej marki matki – HASAO Show Dance & Cheerleaders.
Dzięki udziałowi w grupie pokazowej, zdobyła wszechstronne wykształcenie taneczne, w takich stylach jak: cheer dance, jazz, hip-hp, show dance, disco dance, broadway jazz, comercial, video clip. Wraz ze swoją drużyną, której dowodziła wielokrotnie występowała na wielkich arenach sportowych, takich jak: Stadion Narodowy czy podczas takich wydarzeń jak: mecze Legii Warszawa i Reprezentacji Polski w piłce nożnej czy mecze Futbolu Amerykańskiego Warsaw Eagles.

Współzałożycielka i instruktorka Cheer Angels Cheerleading Academy. Certyfikowana Trenerka Polskiej Akademii Sportu i Polskiego Stowarzyszenia Cheerleadingu.

W Akademii odpowiedzialna również za PR i Marketing. Otwarta, zawsze uśmiechnięta, uwielbiana przez dzieci za swą bezpośredniość i pozytywne nastawienie.

Całe jej życie związane jest ze sportem. Poza tańcem, w którym „zakochała się od pierwszego wejrzenia”, przez wiele lat trenowała Karate Tradycyjne, w którym zdobyła wielokrotne mistrzostwo Polski młodzików i wicemistrzostwo Europy. Z tej dyscypliny wyniosła nie tylko wysoką sprawność fizyczną czy dynamikę ruchu, ale też siłę ducha, zahartowanie oraz wytrwałość w dążeniu do postawionych celów. Nieraz podkreśla jak duże znaczenie ma to teraz, gdy tworzy Akademię.

Niedawno można było Ją zobaczyć na ekranach telewizji jako współprowadząca programu: „Pierwsza Randka”.

Prawdziwa Liderka Uśmiechu CHEER ANGELS! Zarażająca Podopiecznych i otoczenie dobrą energią.

KATARZYNA MAZUR

Z tańcem związana od dziecka. Już w wieku 9 lat uczęszczała do Pałacu Kultury i Nauki na zajęcia z gimnastyki rekreacyjno-sportowej. To tam poczyniła pierwsze kroki związane z tańcem.

Od 2005 tancerka tańca nowoczesnego: disco-dance i show dance w Egurrola Dance Studio- formacja Z2,V5,V3.

Do Hasao Show Dance & Cheerleaders – grupy matki Cheer Angels, trafiła w 2010 roku. Jako uczestniczka grupy pokazowej zdobyła wszechstronne doświadczenie taneczne, a także śmiałość w występach przed dużą publicznością na największych polskich arenach sportowych. Od 2014 roku dyplomowany Instruktor Tańca Sportowego. Wykorzystując swe bogate wykształcenie taneczne, prowadziła zajęcia dla dzieci i dorosłych z tańca nowoczesnego, show dance, videoclip dance, disco dance i oczywiście z cheerleadingu. Obecna w Cheer Angels Cheerleading Academy od samego momentu tworzenia. Tancerka podstawowego składu pokazowego oraz jedna z pierwszych Instruktorek Akademii. Jako trenerka Cheer Angels Cheerleading Academy największy nacisk stawia na technikę tańca, dynamiczny taniec i dobra zabawę. Uwielbiana przez Aniołki, ceniona za profesjonalizm, ale i bardzo dobry kontakt ze swoimi podopiecznymi.

MAGDALENA PTASZEK

W tańcu zakochana od małego. Od mini baletnicy, poprzez tancerkę towarzyską aż do solistki tańca nowoczesnego i jazzu, które doprowadziły ją do największej miłości – cheerleadingu 😉

Wszechstronnie utalentowana tancerka, zdobywająca doświadczenie w największych, flagowych zespołach tańca w Polsce. Mistrzyni Polski solo jazz (2010), pełna determinacji i zaangażowania w dążeniu do zdobycia wyznaczonych celów. Prawdziwa dusza sportowca 🙂 Certyfikowana trenerka tańca, zdobywająca doświadczenie w pracy z dziećmi od lat. Uwielbiana przez podpopiecznych, stawiana zawsze za wzór. Absolwentka studiów Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, które skończyła z tytułem Instruktora Fitnessu i nowoczesnych form gimnastycznych oraz Menedżera Sportu.

Od dwóch lat tancerka podstawowego składu naszej grupy – matki – Hasao Show Dance Cheerleaders. Od zawsze w drużynie Cheer Angels, stanowiąc część cheers’owej rodziny. Nie tylko na sali treningowej, ale i w naszym cheers’owym biurze.

Pełna energii i zapału do działania. Uśmiechnięta, ambitna, mająca wyjątkowe podejście do dzieci. Zarażająca swoją pasją do tańca otoczenie. Pełna profesjonalizmu, cierpliwości i pozytywnego nastawienia.

Galeria Akademii Cheer Angels

Tego dnia na naszych zajęciach była ekipa programu TVP. Dziewczęta dały z siebie wszystko – ale obok treningu i tremy było też dużo dobrej zabawy i uśmiechu!

Cheer Angels Leaderki – tańcz i inspiruj.

Przygotowaliśmy też zajęcia z myślą o tancerkach, które mają już doświadczenie taneczne, gimnastyczne bądź akrobatyczne i występują na profesjonalnych pokazach. Dzięki występom w naszym zespole mają okazję do prezentowania swoich umiejętności na wszelkiego rodzaju eventach firmowych oraz podczas medialnych wydarzeń sportowych. Jesteśmy oficjalną grupą cheerleaderek, występującą podczas meczów piłki nożnej i koszykówki Legii Warszawa.
To także grupa aspirująca dla młodszych dziewczyn.

Jeśli chciałabyś dołączyć do naszego zespołu leaderek – napisz do Gosi: biuro@cheerangels.eu

Cheer Angels – idealne miejsce rozwoju dla każdej cheerleaderki.

Stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju Akademię Cheerleaders na polskim rynku. Łącząc zajęcia taneczne i akrobatykę sportową – proponujemy rozwojowe zajęcia dla dzieci i nie tylko. Sprawdź, co wyróżnia naszą wyjątkową ofertę:

UNIKATOWOŚĆ

Działamy w oparciu o własny, starannie przygotowany program szkoleniowy, zakładajacy rozwój nie tylko fizyczny, ale i intelektualny uczestniczek zajęć. Łączymy sport z nauką prezencji, pewności siebie, walki ze stresem czy pracy w grupie.

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy na rynku od 19 lat. Doskonale znamy branżę, Instruktorów oraz specyfikę pracy z dziećmi i młodzieżą. Od lat współpracujemy z największymi i najbardziej prestiżowymi Partnerami sportowymi.

PROFESJONALIZM

Bazujemy na wyszkolonej i doświadczonej kadrze Instruktorskiej, opieramy się o starannie przygotowany program Akademii. Program zajęć dostosowujemy do wieku oraz do etapu rozwoju motorycznego dzieci. Cenimy jakość i dokładność w działaniu.

ELASTYCZNOŚĆ

Przygotowujemy program zgodnie z wymogami Partnerów. Zarówno jeżeli chodzi o liczebność składu jak i temat przewodni choreografii. Jesteśmy w stanie dostosować kolorystykę czy charakter kostiumu pod wydarzenie. Nie boimy się wyzwań, lubimy się ich podejmować.

Śledź Cheer Angels w social media

Zapraszamy do śledzenia nas na facebooku i instagramie. Dużo zdjeć, filmów i aktualnych wiadomości z Akademii i naszych aktywności :))