0,00  zł

Koszyk jest pusty

Cheer Angels Cheerleading Academy

Akademia Cheerleadingu - taniec, rozwijająca gimnastyka dla dziewcząt, drużyna i znacznie więcej.

Cheer Angels Cheerleading Academy to wyjątkowa marka, która posiada 19 letnią tradycję i świeże pomysły na przyszłość. Stworzyliśmy program, który pozwala na wszechstronny rozwój dziewcząt w każdym wieku - zarówno fizyczny jak i interpersonalny, a co szczególnie ważne dla dziewczynek - naukę pewności siebie.

W zeszłym sezonie wystartowaliśmy z kilkunastoma lokalizacjami, w sezonie 2019/2020 planujemy jeszcze więcej,  w całej Warszawie, aby pokryć swoim zasięgiem prawie wszystkie dzielnice: Bemowo, Śródmieście, Wilanów, Białołęka, Targówek, Ursynów, Mokotów, Ursus, Żoliborz, Praga Płd, Saska Kępa, Piastów, Raszyn i in.. Obecnie zapisy trwają do grup wiekowych: 4-5, 6-9, 10-14, 15-17, 18+. Wkrótce udostępnimy pełen grafik. Jeśli chciałabyś / chciałbyś zostać poinformowana/y - przejdź do strony "zapisy" i wypełnij formularz "zapisy na zajęcia próbne lub regularne". Zapisz się - zobacz ile to daje radości!
 

>> Zapisy na zajęcia startowe lub regularne w Akademii >>

W każdym momencie zapraszamy do kontaktu z Joanną:
joanna@cheerangels.eu  +48 (22) 247 88 50

 

Gorąco zapraszamy do obejrzenia materiału o naszej akademii w Pytaniu na Śniadanie >>
Chcesz dowiedzieć się więcej o cheerleadingu? Przeczytaj: Historia cheerleadingu w pigułce >>

Chcesz wiedzieć, co zajęcia w naszej Akademii Cheerleaderek dadzą Tobie lub Twojemu dziecku? Przeczytaj: Cheerleading i jego pozytywny wpływ na rozwój dziecka >>

 

 

Leaderki Cheer Angels zapraszają do Akademii!

Madzia i Gosia - leaderki Akademii Cheer Angels opowiadają o tym dlaczego warto dołączyć Akademii, jak dziewczęta uczą się pewności siebie i czemu to wszystko daje tyle energii i radości!

Nasza akademia kształci nie tylko wspaniałe cheerleaderki.

Opracowaliśmy program skierowany do wszystkich tych, którzy pragną: 

  • uczestniczyć w inspirujących zajęciach tanecznych, opartych na technikach wykorzystywanych w cheerleadingu
  • trenować pod okiem doświadczonych Instruktorów
  • rozwijać się wszechstronnie: elementy gimnastyczne/akrobatyczne
  • brać udział w pokazach tanecznych przed szeroką publicznością
  • być #supergirl - zdobywać pewność siebie, uczyć się otwartości, odwagi, walki ze stresem
  • współtworzyć zgraną drużynę, być częścią profesjonalnie prowadzonej Akademii Cheereladerek
  • nauczyć się pracy w grupie i samodyscpliny
  • uczestniczyć w międzynarodowych projektach: warsztaty/turnieje
  • szkolić się na obozach (zobacz info >>),
  • pomagać innym poprzez udział w zorganizowanych akcjach charytatywnych,
  • czerpać z życia jeszcze więcej radości i uśmiechu

Dziecko się rozwija, korzystają wszyscy.

Rodzice dzieci, którzy postawią na cheerleading, z pewnością szybko odkryją, jak wiele dobrego - nie tylko w rozwoju fizycznym - dają ich pociechom te zajęcia. Nasza oferta skierowana jest także do szkół, z którymi chętnie nawiązujemy współpracę. Każda placówka szkolna może dzięki temu zyskać:

  • rozwijające i wzbogacające program zajęcia taneczne,
  • drużynę godnie reprezentującą szkołę na wydarzeniach szkolnych i pozaszkolnych,
  • zaufanego i renomowanego partnera
  • gwarancję jakości prowadzonych zajęć, starannie przygotowanego programu i wykwalifikowania instruktorów,
  • możliwość udziału uczniów w sprawdzonych obozach i szkoleniach,
  • ​okazję do promocji szkoły w mediach poprzez występy uczniów w programach, nagraniach czy wywiadach.

Zapisy do Akademii trwają >>

 akrobatyka sportowa dla dzieci Warszawa
Pokazy taneczne Warszawa

Zajęcia taneczne dla dzieci, które przyniosą im wiele pożytku.

Masz pewność, że Twoje dziecko trafi w dobre ręce. Nasi instruktorzy nauczą je nie tylko elementów akrobatyki sportowej, ale też pomogą nabyć lub rozwinąć:

  • samodyscyplinę,
  • kulturę osobistą,
  • odwagę, 
  • otwartość, 
  • odporność na stres, 
  • tolerancję,
  • prezencję,
  • współzawodnictwo,
  • współpracę w grupie,
  • higienę osobistą,
  • samoakceptację, 
  • dobroczynność. 

Zapisy trwają. Zapraszamy >>

Cheer Angels - mnóstwo korzyści dla dzieci i ich rodziców:

  • treningi i praca pod okiem wykwalifikowanych trenerów,
  • dobrze zainwestowany i zagospodarowany czas,
  • aktywność sportowa i skuteczna walka z nadwagą,
  • mnóstwo frajdy i satysfakcji,
  • rozwój na wielu płaszczyznach,
  • dobre maniery i obycie,
  • przynależność do topowej organizacji,
  • możliwość nawiązania kontaktów i zdobycie nowych przyjaźni,
  • udział w szkoleniach, obozach i turniejach,
  • większa przebojowość i energiczność. 
Pokazy taneczne Warszawa

Nasi Instruktorzy

 cheerleaderki Warszawa

Małgorzata Wewióra-Malucha

Instruktor cheerleadingu i tańca nowoczesnego, tancerka, aktorka, pedagog.

Związana z tańcem już od 19 lat. Swoją przygodę z cheerleadingiem rozpoczęła już w latach 90', dołączając do zespołu SKANDAL, z którym wielokrotnie zdobywała liczne nagrody na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Uczestniczka Mistrzostw Świata IASF Cheer and Dance Worlds w Orlando na Florydzie.

Absolwentka Pedagogiki na kierunku: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.

Ukończyła Szkołę Aktorską SPOT przy Krakowskich Szkołach Artystycznych, gdzie zdobyła cenne doświadczenie aktorskie i taneczne pod okiem aktorów oraz choreografów znanych z teatru i telewizji.

Uczestniczka zajęć na kierunku: Choreografia i techniki tańca przy Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

Ambitna i nieustannie rozwijająca wiedzę i umiejętności. Uwielbiana przez dzieci. Ujmująca gracją i profesjonalizmem.
Wieloletnia tancerka  cheers’owej grupy - matki Hasao Show Dance & Cheerleaders. Utalentowana, posiadająca wszechstronne wykształcenie taneczne. Uczestniczka prestiżowych pokazów na największych polskich arenach sportowych.

Certyfikowana uczestniczka Międzynarodowego Szkolenia z dywizji POM DANCE i CHEER DANCE zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders,

Szkolenia z zakresu FREESTYLE POM i HIGH KICK zorganizowanego przez Cheer Project. Certyfikowana Trenerka Polskiego Stowarzyszenia Cheerleadingu.

Główna Instruktorka Cheer Angels Cheerleading Academy. Odpowiedzialna za Program, Szkolenia, Warsztaty i Trenerów Akademii. Pod jej skrzydłami rozwija się cheers’owa grupa pokazowo-turniejowa.

zajęcia taneczne dla dzieci Warszawa

Magdalena Jaroszewicz

Tancerka i instruktorka tańca nowoczesnego z wieloletnim doświadczeniem i olbrzymią charyzmą.

Od 17 lat liderka jednej z pierwszych drużyn cheerleaders w Polsce, cheers'owej marki matki - HASAO Show Dance & Cheerleaders. 
Dzięki udziałowi w grupie pokazowej, zdobyła wszechstronne wykształcenie taneczne, w takich stylach jak: cheer dance, jazz, hip-hp, show dance, disco dance, broadway jazz, comercial, video clip. Wraz ze swoją drużyną, której dowodziła wielokrotnie występowała na wielkich arenach sportowych, takich jak: Stadion Narodowy czy podczas takich wydarzeń jak: mecze Legii Warszawa i Reprezentacji Polski w piłce nożnej czy mecze Futbolu Amerykańskiego Warsaw Eagles.

Współzałożycielka i instruktorka Cheer Angels Cheerleading Academy. Certyfikowana Trenerka Polskiej Akademii Sportu i Polskiego Stowarzyszenia Cheerleadingu.

W Akademii odpowiedzialna również za PR i Marketing. Otwarta, zawsze uśmiechnięta, uwielbiana przez dzieci za swą bezpośredniość i pozytywne nastawienie.

Całe jej życie związane jest ze sportem. Poza tańcem, w którym "zakochała się od pierwszego wejrzenia", przez wiele lat trenowała Karate Tradycyjne, w którym zdobyła wielokrotne mistrzostwo Polski młodzików i wicemistrzostwo Europy. Z tej dyscypliny wyniosła nie tylko wysoką sprawność fizyczną czy dynamikę ruchu, ale też siłę ducha, zahartowanie oraz wytrwałość w dążeniu do postawionych celów. Nieraz podkreśla jak duże znaczenie ma to teraz, gdy tworzy Akademię.

Niedawno można było Ją zobaczyć na ekranach telewizji jako współprowadząca programu: "Pierwsza Randka".

Prawdziwa Liderka Uśmiechu CHEER ANGELS! Zarażająca Podopiecznych i otoczenie dobrą energią.

Pokazy taneczne Warszawa

Katarzyna Mazur

Z tańcem związana od dziecka. Już w wieku 9 lat uczęszczała do Pałacu Kultury i Nauki na zajęcia z gimnastyki rekreacyjno-sportowej. To tam poczyniła pierwsze kroki związane z tańcem.

Od 2005 tancerka tańca nowoczesnego: disco-dance i show dance w Egurrola Dance Studio- formacja Z2,V5,V3. 

Do Hasao Show Dance & Cheerleaders - grupy matki Cheer Angels, trafiła w 2010 roku. Jako uczestniczka grupy pokazowej zdobyła wszechstronne doświadczenie taneczne, a także śmiałość w występach przed dużą publicznością na największych polskich arenach sportowych. Od 2014 roku dyplomowany Instruktor Tańca Sportowego. Wykorzystując swe bogate wykształcenie taneczne, prowadziła zajęcia dla dzieci i dorosłych z tańca nowoczesnego, show dance, videoclip dance, disco dance i oczywiście z cheerleadingu. Obecna w Cheer Angels Cheerleading Academy od samego momentu tworzenia. Tancerka podstawowego składu pokazowego oraz jedna z pierwszych Instruktorek Akademii. Jako trenerka Cheer Angels Cheerleading Academy największy nacisk stawia na technikę tańca, dynamiczny taniec i dobra zabawę. Uwielbiana przez Aniołki, ceniona za profesjonalizm, ale i bardzo dobry kontakt ze swoimi podopiecznymi.

 akrobatyka sportowa dla dzieci Warszawa

Magdalena Ptaszek

W tańcu zakochana od małego. Od mini baletnicy, poprzez tancerkę towarzyską aż do solistki tańca nowoczesnego i jazzu, które doprowadziły ją do największej miłości – cheerleadingu ;)

Wszechstronnie utalentowana tancerka, zdobywająca doświadczenie w największych, flagowych zespołach tańca w Polsce. Mistrzyni Polski solo jazz (2010), pełna determinacji i zaangażowania w dążeniu do zdobycia wyznaczonych celów. Prawdziwa dusza sportowca :) Certyfikowana trenerka tańca, zdobywająca doświadczenie w pracy z dziećmi od lat. Uwielbiana przez podpopiecznych, stawiana zawsze za wzór. Absolwentka studiów Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, które skończyła z tytułem Instruktora Fitnessu i nowoczesnych form gimnastycznych oraz Menedżera Sportu. 

Od dwóch lat tancerka podstawowego składu naszej grupy - matki - Hasao Show Dance Cheerleaders. Od zawsze w drużynie Cheer Angels, stanowiąc część cheers'owej rodziny. Nie tylko na sali treningowej, ale i w naszym cheers'owym biurze. 

Pełna energii i zapału do działania. Uśmiechnięta, ambitna, mająca wyjątkowe podejście do dzieci. Zarażająca swoją pasją do tańca otoczenie. Pełna profesjonalizmu, cierpliwości i pozytywnego nastawienia.

Cheer Angels Leaderki - tańcz i inspiruj.

Przygotowaliśmy też zajęcia z myślą o tancerkach, które mają już doświadczenie i występują na profesjonalnych pokazach. Dzięki występom w naszym zespole mają okazję do prezentowania swoich umiejętności na wszelkiego rodzaju eventach. To także grupa aspirująca dla młodszych dziewczyn. 

Jeśli chciałabyś dołączyć do naszego zespołu leaderek - napisz do Gosi: gosia@cheerangels.eu

Cheer Angels - idealne miejsce rozwoju dla każdej cheerleaderki.

Stworzyliśmy jedyną w swoim rodzaju Akademię Cheerleaders na polskim rynku. Łącząc zajęcia taneczne i akrobatykę sportową - proponujemy rozwojowe zajęcia dla dzieci i nie tylko. Sprawdź, co wyróżnia naszą wyjątkową ofertę:

Gimnastyka akrobatyczna dla dzieci Warszawa

Unikatowość

Działamy w oparciu o własny, starannie przygotowany program szkoleniowy, zakładajacy rozwój nie tylko fizyczny, ale i intelektualny uczestniczek zajęć. Łączymy sport z nauką prezencji, pewności siebie, walki ze stresem czy pracy w grupie. 

 cheerleaderki Warszawa

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od 17 lat. Doskonale znamy branżę, Instruktorów oraz specyfikę pracy z dziećmi i młodzieżą. Od lat współpracujemy z największymi i najbardziej prestiżowymi Partnerami sportowymi.

 

zajęcia taneczne dla dzieci Warszawa

Profesjonalizm

Bazujemy na wyszkolonej i doświadczonej kadrze Instruktorskiej, opieramy się o starannie przygotowany program Akademii. Program zajęć dostosowujemy do wieku oraz do etapu rozwoju motorycznego dzieci. Cenimy jakość i dokładność w działaniu.

 

Pokazy taneczne Warszawa

Elastyczność

Przygotowujemy program zgodnie z wymogami Partnerów. Zarówno jeżeli chodzi o liczebność składu jak i temat przewodni choreografii. Jesteśmy w stanie dostosować kolorystykę czy charakter kostiumu pod wydarzenie. Nie boimy się wyzwań, lubimy się ich podejmować.

 

Śledź Cheer Angels w social media

Zapraszamy do śledzenia nas na facebooku i instagramie. Dużo zdjeć, filmów i aktualnych wiadomości z Akademii i naszych aktywności :))

CHEER ANGELS Cheerleading Academy
Chorągwi Pancernej 43
02-951 Warszawa

pon. - pt.
09:00 - 18:00