Witamy z uśmiechem!

Zachęcamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

Poniżej adres naszego biura. Treningi Akademii odbywają się natomiast w całej Warszawie, w takich dzielnicach, jak: Bemowo, Śródmieście, Wilanów, Białołęka, Targówek, Ursynów, Mokotów, Ursus, Żoliborz, Praga Płd, Saska Kępa, Piastów, Raszyn i in.

Zobacz aktualny grafik i zapisz się na zajęcia >>

  Nasz zespół

  JOANNA KUROCZYCKA – JAROSZEWICZ

  Od zawsze związana ze sportem i młodzieżą.

  Założycielka jednej z pierwszej drużyn cheerleaders w Polsce – HASAO Show Dance & Cheerleaders. Za Jej sprawą drużyna wielokrotnie występowała na największych, najbardziej medialnych i prestiżowych wydarzeniach sportowych i kulturalnych, takich jak: Mecze Legii Warszawa i Reprezentacji Polski w piłce nożnej, Verva Street Racing na Stadionie Narodowym, Konfrontacja Sztuk Walki, Maratony: Orlen czy PZU.

  Managerka Sportu i Rekreacji. Kierownik Placówek Wypoczynku, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Organizatorka obozów sportowych i rekreacyjnych. Prawdziwa dusza towarzystwa, zawsze uśmiechnięta, „Drużynowa Mama” – jak to często nazywają ją podopieczni.

  Współzałożycielka Akademii, odpowiedzialna za operacje, relacje z Partnerami CHEER ANGELS i za pokazy.

  Instruktor Fitnessu, Mama dwójki dorosłych dzieci, posiadaczka brązowego pasa w Karate Tradycyjnym.

  MAGDALENA JAROSZEWICZ

  Tancerka i instruktorka tańca nowoczesnego z wieloletnim doświadczeniem i olbrzymią charyzmą.

  Od 17 lat liderka jednej z pierwszych drużyn cheerleaders w Polsce – HASAO Show Dance & Cheerleaders.

  Wielokrotnie występowała na wielkich arenach sportowych, takich jak: Stadion Narodowy czy podczas takich wydarzeń jak: mecze Legii Warszawa i Reprezentacji Polski w piłce nożnej, mecze Futbolu Amerykańskiego Warsaw Eagles czy Konfrontacja Sztuk Walki.

  Współzałożycielka i instruktorka CHEER ANGELS Cheerleading Academy.

  Certyfikowana Trenerka Polskiego Stowarzyszenia Cheerleadingu.

  Odpowiedzialna też za PR i Marketing Akademii.

  Poza tańcem, w którym „zakochała się od pierwszego wejrzenia”, przez wiele lat trenowała Karate Tradycyjne, w którym zdobyła wielokrotne mistrzostwo Polski młodzików i wicemistrzostwo Europy.

  Niedawno można było Ją zobaczyć na ekranach telewizji jako współprowadząca programu: „Pierwsza Randka”.

  Prawdziwa Liderka Uśmiechu CHEER ANGELS! Zarażająca Podopiecznych i otoczenie dobrą energią.

  MAŁGORZATA WEWIÓRA-MALUCHA

  Instruktor tańca nowoczesnego, tancerka, aktorka, pedagog.

  Związana z tańcem już od 19 lat. Swoją przygodę z cheerleadingiem rozpoczęła już w latach 90′, dołączając do zespołu SKANDAL, z którym wielokrotnie zdobywała liczne nagrody na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. Uczestniczka Mistrzostw Świata IASF Cheer and Dance Worlds w Orlando na Florydzie.

  Absolwentka Pedagogiki na kierunku: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.

  Ukończyła Szkołę Aktorską SPOT przy Krakowskich Szkołach Artystycznych, gdzie zdobyła cenne doświadczenie aktorskie i taneczne pod okiem aktorów oraz choreografów znanych z teatru i telewizji.

  Uczestniczka zajęć na kierunku: Choreografia i techniki tańca przy Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi.

  Ambitna i nieustannie rozwijająca wiedzę i umiejętności. Uwielbiana przez dzieci. Ujmująca gracją i profesjonalizmem.

  Certyfikowana uczestniczka Międzynarodowego Szkolenia z dywizji POM DANCE i CHEER DANCE zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders,

  Szkolenia z zakresu FREESTYLE POM i HIGH KICK zorganizowanego przez Cheer Project. Certyfikowana Trenerka Polskiego Stowarzyszenia Cheerleadingu.

  Współzałożycielka i instruktorka CHEER ANGELS. W Akademii odpowiedzialna też za Program, Szkolenia i Warsztaty.

  Prawdziwy Aniołek CHEER ANGELS.

  MAGDALENA PTASZEK

  Tancerka, instruktorka tańca i absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. 

  W tańcu zakochana od małego. Od mini baletnicy, poprzez tancerkę towarzyską aż do solistki tańca nowoczesnego i jazzu, które doprowadziły ją do największej miłości – cheerleadingu 😉

  Wszechstronnie utalentowana tancerka, zdobywająca doświadczenie w największych, flagowych zespołach tańca w Polsce. Mistrzyni Polski solo jazz (2010), pełna determinacji i zaangażowania w dążeniu do zdobycia wyznaczonych celów. Prawdziwa dusza sportowca 🙂 Certyfikowana trenerka tańca, zdobywająca doświadczenie w pracy z dziećmi od lat. Uwielbiana przez podpopeicznych, stawiana zawsze za wzór. Absolwentka studiów Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, które skończyła z tytułem Instruktora Fitnessu i nowoczesnych form gimnastycznych oraz Menedżera Sportu. 

  Od dwóch lat tancerka podstawowego składu w grupie – matce Hasao Show Dance Cheerleaders. Od zawsze w drużynie CHEER ANGELS, stanowiąc część cheers’owej rodziny. Nie tylko na sali treningowej, ale i w naszym biurze. Na codzień odpowiedzialna za koordynację i organizację prac biurowych. Jest bezcennym wsparciem w fukcjonowaniu naszych cheersowych struktur. 

  Pełna energii i zapału do działania. Uśmiechnięta, ambitna, mająca wyjatkowe podejście do dzieci. Zarażająca swoją pasją do tańca otoczenie. Anielska cierpliwość i anielskie usposobienie – Nasz Aniołek 🙂

  Zapisz się do Akademii »

  Gorąco zapraszamy do Akademii! W zeszłym sezonie wystartowaliśmy z kilkunastoma lokalizacjami, w przyszłym planujemy jeszcze więcej – w całej Warszawie, aby pokryć swoim zasięgiem prawie wszystkie dzielnice: Bemowo, Śródmieście, Wilanów, Białołęka, Targówek, Ursynów, Mokotów, Ursus, Żoliborz, Praga Płd, Saska Kępa, Piastów, Raszyn i in..

  Obecnie zapisy trwają do grup wiekowych: 4-5, 6-9, 10-13, 14-16, 16+, 18+ jak również do grup bardziej zaawansowanych: turniejowo-pokazowych. W sekcji „Zapisy” znajdziesz też aktualny grafik i cennik.