FAQ

Poniżej najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi. Jeśli nie znalazłeś tematu, który Cię interesuje – zapraszamy do kontaktu.

Każdy może zapisać się do Akademii. Posiadamy grupy otwarte na zróżnicowanym poziomie. Podstawowym oraz bardziej zaawansowanym. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy wiekowe. Dominującym podziałem wiekowym jest:  4-5, 6-9, 10+, 14+, 16+
Prowadzimy również grupy turniejowo-pokazowe ze zwiększoną ilością zajęć w tygodniu wraz z dodatkową akrobatyką, stuntami i techniką. Są one otwarte dla dzieci posiadających już doświadczenie taneczne, akrobatyczne czy gimnastyczne. Dzieci należące do grup pokazowo-turniejowych wyłonione są na podstawie castingów wewnątrz Akademii.

Aby zapisać się na zajęcia do Akademii należy wypełnić formularz >>, wówczas skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy Twój udział w danym treningu startowym. Jeżeli zdecydujesz się na kontynuację, należy podpisać wymagane dokumenty (Regulamin i Kwestionariusz Osobowy), opłacić pakiet startowy oraz pierwszą składkę miesięczną.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy nasza Akademia jest dla Ciebie – zapraszamy na zajęcia startowe (próbne, niezobowiązujące). Jeśli nie będziesz kontynuował/a zajęć – są one bezpłatne. Jeżeli zdecydujesz się na kontynuację zajęć, wliczają się one do pakietu miesięcznego. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnego grafiku zajęć >>

Płatność za zajęcia dokonywana jest przelewem na poniższe dane:

Dane do przelewów:

Fundacja Anioły Talentu CA
Ul. Złota 7/18
00-019 Warszawa

mBank nr rachunku: 55 1140 2004 0000 3802 8050 3969

Informacja o cenniku:

 

 

Czas trwania zajęć zależy od konkretnej lokalizacji oraz grupy wiekowej.

Rozliczenie jest miesięczne i obejmuje pomnożone powyższe kwoty x liczbę treningów wypadającą w danym miesiącu.
Powyższe opłaty nie odnoszą się do opłat w grupach pokazowych.

Pierwsze zajęcia dla nowych osób, zainteresowanych dołączeniem do Akademii nie są zobowiązujące w przypadku nie kontynuowania uczestnictwa w zajęciach.
Jeśli Dziecko nie będzie kontynuowało treningów, Rodzic nie ponosi opłaty za pierwszy trening.

*Pamiętaj, że każdego dnia przyjmujemy zapisy do godziny 12.00, jeżeli zapis dotyczy zajęć odbywających się w tym dniu. Późniejsze zgłoszenia aktywne będą dopiero od kolejnych zajęć, w następnym tygodniu.

Cena za treningi zależy od grupy wiekowej i czasu trwania zajęć.

 

 

Czas trwania zajęć zależy od konkretnej lokalizacji oraz grupy wiekowej.

Rozliczenie jest miesięczne i obejmuje pomnożone powyższe kwoty x liczbę treningów wypadającą w danym miesiącu.
Powyższe opłaty nie odnoszą się do opłat w grupach pokazowych.

Pierwsze zajęcia dla nowych osób, zainteresowanych dołączeniem do Akademii nie są zobowiązujące w przypadku nie kontynuowania uczestnictwa w zajęciach.
Jeśli Dziecko nie będzie kontynuowało treningów, Rodzic nie ponosi opłaty za pierwszy trening.

*Pamiętaj, że każdego dnia przyjmujemy zapisy do godziny 12.00, jeżeli zapis dotyczy zajęć odbywających się w tym dniu. Późniejsze zgłoszenia aktywne będą dopiero od kolejnych zajęć, w następnym tygodniu.

Instruktorki Cheer Angels to doświadczone, wykwalifikowane osoby, posiadające wieloletnie doświadczenie w tańcu, a także w pracy z dziećmi. Cechuje je profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć oraz pozytywne nastawienie, będące przykładem dla podopiecznych Akademii.

Przynależność do Cheer Angels zapewni Ci wszechstronny rozwój, a także otworzy przed Tobą wiele możliwości. Dołączając do nas, będziesz:

– uczestniczyć w inspirujących zajęciach tanecznych, opartych na technikach wykorzystywanych w cheerleadingu
– trenować pod okiem doświadczonych Instruktorów
– rozwijać się wszechstronnie: elementy gimnastyczne / akrobatyczne
– brać udział w pokazach tanecznych przed szeroką publicznością
– zdobywać pewność siebie, uczyć się otwartości, odwagi, walki ze stresem
– współtworzyć zgraną drużynę, należącą do profesjonalnie prowadzonej Akademii Cheerleaderek
– uczyć się pracy w grupie i samodyscypliny
– szkolić się na obozach
– czerpać z życia jeszcze więcej radości i uśmiechu

Chcesz wiedzieć, co zajęcia w naszej Akademii Cheerleaderek dadzą Tobie lub Twojemu dziecku? Przeczytaj: Cheerleading i jego pozytywny wpływ na rozwój dziecka >>

Posiadamy grupy otwarte na poziomie podstawowym w różnych grupach wiekowych: 4-5, 6-9, 10-14, 15-17, 18+
Szczegółowy grafik pod tym linkiem >>. Jeśli nie znaleźliście grupy, która Wam odpowiada – zapraszamy do kontaktu >>

  • Grupa pokazowa
    Prowadzimy grupę turniejową / pokazową, ze zwiększoną ilością zajęć w tygodniu. Jest ona otwarta dla dzieci posiadających już doświadczenie taneczne, akrobatyczne czy gimnastyczne. O przynależności do grupy, decyduje trener, w oparciu o zajęcia startowe i przeprowadzony wcześniej wywiad z uczestnikiem zajęć. Możliwe jest “awansowanie” do grupy pokazowej wraz z nabyciem umiejętności w Akademii.
  • Grupa leaderek
    Posiadamy grupę pokazową, do której należą doświadczone tanecznie dziewczęta w wieku 17+. Grupa bez górnej granicy wieku. Zobacz grafik zajęć >> i skontaktuj się z nami.

Standardowo, zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Wyjątkami są sytuacje, gdy odrabiamy zaległe zajęcia Akademii bądź przygotowujemy się do pokazów.
Na stałe, zajęcia 2 razy w tygodniu odbywają się w grupach pokazowo-turniejowych oraz w grupie leaderek.

Zajęcia zawierają naukę podstawowych elementów gimnastycznych i akrobatycznych. O wprowadzeniu ich decyduje Trener prowadzący, biorac pod uwagę stopień zaawansowania grupy i warunki techniczne, w których odbywają się zajęcia. W ramach Akademii odbywają się uzupełniające zajęcia z akrobatyki w weekendy. Na treningach obowiązuje podział pod kątem wieku i umiejętności uczestniczek.

Dla dziewcząt z Akademii (poza grupą pokazową) planowany jest co najmniej 1 pokaz w semestrze.
Grupa pokazowo-turniejowa i grupa leaderek uczestniczy w pokazach regularnie.
Dodatkowo, Akademia organizuje wielkie wspolne, zbiorowe pokazy, w których udział wziąć mogą wszystkie dziewczynki, ze wszystkich lokalizacji Akademii.
Dotychczas, Akademia wystapiła w ponad 100-osobowym składzie cheerleaderek na meczu Legii Warszawa koszykówki i piłki nożej oraz podczas Wielkiego Meczu TVN.
Najmłodsza uczestniczka pokazów miała 5 lat, najstarsza zaś 30. Przed zbiorowymi pokazami organizowane są zazwyczaj 2 dodatkowe, obowiązkowe treningi.

Obozy odbywają się zarówno w wakacje (10 dniowe), jak i w ferie zimowe (tygodniowe).
Jest to bardzo dobry moment by rozwinąć skrzydła w naszej Akademii. To nauka przez zabawę i świetnie spędzony czas. Nasze obozy to: starannie przygotowany program szkoleniowy Cheer Angels, wykwalifikowani instruktorzy, urozmaicone zajęcia dodatkowe, ciepła atmosfera, dobre warunki zakwaterowania, integracja i nowe przyjaźnie 🙂 Wszystko co najcenniejsze 🙂

Dodatkowo, Akademia organizuje weekendowe wyjazdowe warsztaty, które dla dzieci są rewelacyjną rozgrzewką przed dłuższym samodzielnym wyjazdem.

Aby dowiedzieć się więcej o obozach – kliknij w link >>

Warsztaty wyjazdowe organizowane są 2 razy do roku. Jesienią i wiosną. Jest to świetna rozgrzewka dla dzieci przed dłuższym, samodzielnym wyjazdem na obóz latem bądź zimą.

Ubrania i akcesoria z kolekcji Cheer Angels Cheerleading Academy dostępne są w naszym sklepie internetowym >>.

Aktualnie prowadzimy zajęcia, prawie we wszystkich dzielnicach Warszawy: Bemowo, Śródmieście, Wilanów, Białołęka, Ursynów, Mokotów, Ursus, Żoliborz, Praga Płd, Saska Kępa, Piastów, Raszyn i innych.
Zapisy trwają dla grup wiekowych: 4-5, 6-9, 10-14, 15-17, 18+.
W sekcji „Zapisy” znajdziesz też aktualny grafik zajęć >> i cennik >>.

W naszej Akademii obowiązuje jednorazowa opłata startowa. Najbardziej podstawowym i obowiązującym każdego pakietem jest pakiet basic.
Istnieje również możliwość zakupu bardziej rozbudowanych pakietów, które zawierają bardziej atrakcyjne ceny w stosunku do cen sklepowych takich elementów, jak :pompony czy spódniczka treningowa.

Więcej informacji na temat cen oraz zawartości pakietów znajduje się poniżej:

 

 

Możliwe jest zakupienie pakietów w naszym sklepie internetowym. 

Na pokazach dziewczęta występują w swoich koszulkach treningowych, a także w spódniczkach treningowych Cheer Angels. Obok tego muszą posiadać własne białe sportowe obuwie, białe podkolanówki Cheer Angels oraz pompony Cheer Angels. Organizacja strojów oraz koszty z nimi związane są po stronie Rodziców.

Zakupy online można zrobić w naszym sklepie >>

Tak, na zajęcia trzeba kupić własne pompony. Jest to podstawowy atrybut cheerleaderki, który jest również elementem bardzo osobistym. Wiąże się z tym oczywiście dbałość o higienę.
Posiadanie własnych pomponów daje też poczucie przynależności do drużyny i umożliwia ćwiczenie choreografii w domu.
Zakup pomponów jest konieczny najpóźniej w drugim miesiącu zajęć.

Pompony można kupić online można zrobić w naszym sklepie >>

Aby dołączyć do Akademii Cheer Angels należy wypełnić Kwestionariusz Osobowy oraz podpisać Regulamin uczestnictwa w zajęciach – dokumenty te Opiekunowie dostają podczas pierwszych zajęć Akademii.
Następnie należy opłacić pakiet startowy jak również składkę za pierwszy miesiąc zajęć.