Zapisz się na zajęcia startowe (próbne) lub regularne Akademii Cheerleadingu

Zapraszamy na pierwsze – *niezobowiązujące zajęcia startowe – zobacz ile to daje radości 🙂 i jak wspaniale dziewczęta nabierają pewności siebie!

* Pierwsze zajęcia startowe dla nowych osób, zainteresowanych dołączeniem do Akademii nie są zobowiązujące  finansowo w przypadku nie kontynuowania uczestnictwa w zajęciach. Jeśli Dziecko nie będzie kontynuowało treningów, Rodzic nie ponosi opłaty za pierwszy – startowy trening.

Wybierz cheerleading – radość, energię i pewność siebie poprzez taniec, sport i styl! :)) W zeszłym sezonie wystartowaliśmy z wieloma nowymi lokalizacjami, w następnym uruchamiamy kolejne w całej Waszawie, aby pokryć swoim zasięgiem wszystkie dzielnice.

Obecnie zapisy trwają do grup wiekowych: 4-5, 6-9, 10-13, 14-16, 16+, 18+ jak również do grup bardziej zaawansowanych: turniejowo-pokazowych. Aktualny grafik poniżej na tej stronie (cały czas dochodzą nowe lokalizacje). Jeśli chciałbyś / chciałabyś zostać poinformowana – wypełnij formularz “zapisy na zajęcia próbne” poniżej. Zapisz się – zobacz ile to daje radości!

*Pamiętaj, że każdego dnia przyjmujemy zapisy do godziny 12.00, jeżeli zapis dotyczy zajęć odbywających się w tym dniu. Późniejsze zgłoszenia aktywne będą dopiero od kolejnych zajęć, w następnym tygodniu.

Obejrzyj film z naszych zajęć

Grafik zajęć

Z wielką radością informujemy, że z dnia na dzień zwiększa się ilość lokalizacji,
w których prowadzimy zajęcia :)))
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z grupami i lokalizacjami, w których będziemy prowadzić zajęcia w roku szkoleniowym 2022/2023.  Zachęcamy do śledzenia naszej aktywności ponieważ na bieżąco będziemy dodawać nowe lokalizacje i terminy zajęć.

Zapraszamy do zapisów na nasze zajęcia poprzez formularz zapisów >>

*Pamiętaj, że każdego dnia przyjmujemy zapisy do godziny 12.00, jeżeli zapis dotyczy zajęć odbywających się w tym dniu.
Późniejsze zgłoszenia aktywne będą dopiero od kolejnych zajęć, w następnym tygodniu.

Jeśli chciałabyś / chciałbyś, aby zajęcia Cheer Angels zostały uruchomione w Twojej szkole / dzielnicy, serdecznie poprosimy o kontakt z Joanną i wsparcie w kontakcie z dyrekcją czy urzędem dzielnicy. Zapraszamy do kontaktu z Joanną:

1. UL. OŁAWSKA 3, SP 341 sala fitness


SOBOTA

10.00 – 11.30 – grupa kontynuująca

11.30 – 12.45 – grupa startująca

Trenerka: Kasia Śnieg

 

2. UL. ROZŁOGI 10, SP 363,

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

UL. OSTRÓDZKA 190B, PRZEDSZKOLE PUBLICZNE KRECIK

PONIEDZIAŁEK

15.00 – 15.30 (0,5) Budynek A

15.40 – 16.10 (0,5) Budynek B

Trenerka: Wiktoria Świerczewska

UL. MYŚLIBORSKA 25, SP 118, sala lustrzana

PONIEDZIAŁEK:

17.00- 18.30

Trenerka: Wiktoria Świerczewska

UL. ZAUŁEK 34, SP 112, hall

PONIEDZIAŁEK:

16.30 – 17.30 

UL. ERAZMA Z ZAKROCZYMIA 15, SP 34

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

1. UL. CONRADA 6, SP 352, sala lustrzana

Więcej informacji dotyczących terminów zajęć wkrótce

2. UL. KOCHANOWSKIEGO 8, SP 293 MAŁA SALA GIMNASTYCZNA

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

 

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

UL. SOBIESKIEGO 68, SP 371

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

UL. ZBARASKA 3, SP 60, sala gimnastyczna

PONIEDZIAŁEK

17.00 -18.30

Trenerka: Aleksandra Wardak

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

UL. SZKOLNA 2, SP

Więcej informacji dotyczących terminu zajęć wkrótce

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

1. UL.  KARMELICKA 13, SP 210, sala gimnastyczna

PIĄTEK:

15.00 – 16.15 – dziewczęta grupa 7-8 lat

16.15 – 17.45 – dziewczęta grupa 8+

Trenerka: Zuzanna Krzyczkowska

ŚRODA:

18.15 – 20.15 – dziewczęta grupa 14 +

Trenerka: Katarzyna Mazur

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

UL. NA UBOCZU 3, NATOLIŃSKI OŚRODEK KULTURY NOK, Sala Baletowa

ŚRODA:

16.45 – 18.00 – grupa dla dziewcząt w wieku do 8 lat

18.00 – 19.30 – grupa dla dziewcząt w wieku 9+

Trenerka: Marta Łęgowik

START: 14.09.2022

1. ul. Al. Rzeczypospolitej 20 U7, Amazing Kids Academy

WTOREK: 

17.30 – 18.30 – grupa dziewcząt 9 – 11 lat

18.30 – 20.00 – grupa dziewcząt 11+

Trenerka: Marta Łęgowik

 

2. ul Kolegiacka 3, Centrum Kultury Wilanów,
sala z lustrami na III piętrze (galeria)

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

 

2. ul. Radosna 11, Międzypokoleniowe Centrum Edukacji, sala lustrzana

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

 

3. ul. Hlonda 20, SP  Im. A. Einsteina 

WTOREK: 

16.30 – 17.15

Trenerka: Marta Łęgowik

 

4. UL. UPRAWNA 19/17, SP 169

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

1. UL. SYRENY 5/7, SP 139, sala gimnastyczna

PIĄTEK:

15.00 – 16.30

Trenerka: Aleksandra Jarząbek

2. UL. ŻYTNIA 40, SP 166, sala lustrzana

PIĄTEK:

17.00 – 18.30

Trenerka: Aleksandra Jarząbek

UL. MARIAŃSKA 7 WOŁOMIN , MIEJSKI DOM KULTURY W WOŁOMINIE

Więcej informacji dotyczących terminu zajęć wkrótce

1. UL. AL. WOJSKA POLSKIEGO 1A, SP 392, sala gimnastyczna

ŚRODA

16.30 – 18.00 

Trenerka: Zuzanna Krzyczkowska

 

2. UL. GERMAN 5A, SP 396

Lokalizacja zostanie potwierdzona, więcej informacji wkrótce

O przydziale do poszczególnych grup pokazowo – turniejowych decyduje trener selekcjoner Akademii CHEER ANGELS, zgodnie z wytycznymi Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu i Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders oraz obowiązującymi kategoriami turniejowymi.

HARMONOGRAM TRENINGÓW PD JUNIOR MŁODSZY ELITE

CZWARTEK  godz. 18.00 – 20.00
Zespół Szkół Poligraficznych sala sportowa ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście Choreografia, podstawy tańca
Trener: Paulina Kazubek

SOBOTA godz. 12.00 – 13.15
SP 210 ul. Karmelicka 13, Warszawa Śródmieście, sala gimnastyczna
Akrobatyka
Trener: Dominik Pamin

SOBOTA godz. 13.14 – 14.30
SP 210 łącznik 2 piętro ul. Karmelicka 13, Warszawa Śródmieście, hala sportowa
Technika
Trener: Paulina Kazubek

Warsztaty z klasyki odbędą się w soboty według podanego wcześniej grafiku

HARMONOGRAM TRENINGÓW PD JUNIOR MŁODSZY BASIC

CZWARTEK godz. 17.30 – 19.30
SP 210 ul. Karmelicka 13, Warszawa Śródmieście, sala gimnastyczna
Trener: Katarzyna Śnieg

SOBOTA  godz. 10.45 -12.00
SP 210 ul. Karmelicka 13, Warszawa Śródmieście, sala gimnastyczna
Akrobatyka
Trener: Dominik Pamin

SOBOTA godz. 12.00 – 13.15
SP 210  ul. Karmelicka 13, Warszawa Śródmieście, hala sportowa
Technika
Trener: Paulina Kazubek

Warsztaty z klasyki odbędą się w soboty według podanego wcześniej grafiku

HARMONOGRAM TRENINGÓW PD KIDS ELITE

CZWARTEK godz. 16.30 – 18.00
Zespół Szkół Poligraficznych sala sportowa ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście
Choreografia
Trener: Paulina Kazubek

SOBOTA  godz. 10.45 -12.00
SP 210 ul. Karmelicka 13, Warszawa Śródmieście, sala gimnastyczna
Akrobatyka
Trener: Dominik Pamin

SOBOTA godz. 12.00 – 13.15
SP 210  ul. Karmelicka 13, Warszawa Śródmieście, hala sportowa
Technika
Trener: Paulina Kazubek

Warsztaty z klasyki odbędą się w soboty według podanego wcześniej grafiku

HARMONOGRAM TRENINGÓW PD JUNIOR MŁODSZY PREMIERE

PONIEDZIAŁEK godz. 18.00 – 20.00
Zespół Szkół Poligraficznych ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście, sala sportowa
Choreografia
Trener: Magdalena Ptaszek

PIĄTEK godz. 18.00 – 19.15
Zespół Szkół Poligraficznych sala sportowa ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście, sala sportowa
Technika / Motoryka / Klasyka
Trener: Anna Polatowska-Zegar/ Małgorzata Wewióra-Malucha / Ewelina Szczepańska

PIĄTEK godz. 19.15 – 20.30
Zespół Szkół Poligraficznych sala sportowa ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście, sala gimnastyczna
Akrobatyka
Trener: Dominik Pamin

HARMONOGRAM TRENINGÓW PD  JUNIOR ELITE/PREMIERE

WTOREK godz. 18.00 – 20.00
Zespół Szkół Poligraficznych ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście, sala sportowa
Choreografia
Trener: Anna Polatowska-Zegar

PIĄTEK godz. 18.00 – 19.15
Zespół Szkół Poligraficznych ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście, sala gimnastyczna
Akrobatyka
Trener: Dominik Pamin

PIĄTEK godz. 19.15 – 20.30
Zespół Szkół Poligraficznych ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście, sala sportowa
Technika / Motoryka / Klasyka
Trener: Anna Polatowska-Zegar/ Małgorzata Wewióra-Malucha / Ewelina Szczepańska

HARMONOGRAM TRENINGÓW PD SENIOR PREMIERE

PONIEDZIAŁEK godz. 18.00 – 20.00
SP 210 ul. Karmelicka 13, Warszawa Śródmieście, sala gimnastyczna
Choreografia
Trener: Anna Polatowska-Zegar

ŚRODA godz. 18.00 – 19.30
Zespół Szkół Poligraficznych ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście, sala sportowa
Technika
Trener: Anna Polatowska-Zegar

ŚRODA godz. 19.30 – 20.30
Zespół Szkół Poligraficznych ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście, sala sportowa
Motoryka / Wzmocnienie
Trener: Aleksandra Krześniak

HARMONOGRAM TRENINGÓW JUNIOR MŁODSZY CHEER JAZZ 

WTOREK godz. 18.00 -20.00
SP 210 ul. Karmelicka 13, Warszawa Śródmieście, sala gimnastyczna
Choreografia
Trener: Paulina Kazubek

PIĄTEK godz. 18.00 -19.15
Zespół Szkół Poligraficznych ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście, sala gimnastyczna
Akrobatyka
Trener: Dominik Pamin

PIĄTEK godz. 19.15 – 20.30
Zespół Szkół Poligraficznych ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście, sala sportowa
Technika / Klasyka / Wzmocnienie
Trener: Anna Polatowska-Zegar/ Małgorzata Wewióra-Malucha / Ewelina Szczepańska

HARMONOGRAM TRENINGÓW SENIOR CAPTAINS

WTOREK godz. 20.00 – 22.00

Zespół Szkół Poligraficznych ul. Stawki 14, Warszawa Śródmieście, sala sportowa
Choreografia
Trener: Anna Polatowska-Zegar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UL. WARSZAWSKA 24, MIEJSKI OŚRODEK KULTURY W PIASTOWIE

PONIEDZIAŁEK

CHOREOGRAFIA + TECHNIKA

15.45 – 17.15 – dziewczęta w wieku do 8 lat

17.15 – 18.45 – dziewczęta w wieku 9 +

Trenerka: Paulina Kazubek

ŚRODA

AKROBATYKA 

15.45 – 17.15 – dziewczęta w wieku do 8 lat

17.15 – 18.45 – dziewczęta w wieku 9+

UL. KRÓLA MACIUSIA 5, ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY SP 195, sala gimnastyczna

PONIEDZIAŁEK:

15.00 – 16.00

Trenerka: Anna Wojtas

 

UL. KRÓLA MACIUSIA 5, SP 195, sala gimnastyczna

PONIEDZIAŁEK:

16.00 – 17.30

Trenerka: Anna Wojtas

UL. ŚW. BONIFACEGO 10, SP 339, korytarz w strefie nauczania początkowego

PONIEDZIAŁEK

16.00 – 17.30

Trenerka: Marta Łęgowik

Tabela opłat za zajęcia Akademii Cheer Angels

*sezon 2022/2023

 

Czas trwania jednego treningu stacjonarnego
w grupach lokalnych
Opłata
30 minut25 zł
60 minut45 zł
75 minut50 zł
90 minut55 zł
120 minut60 zł
Czas trwania jednego treningu online – ZoomOpłata
75 minut47 zł
Czas trwania jednej sesji treningowej
grup
turniejowo-pokazowych 
Opłata
Grupy: PD Kids Elite, PD Junior Młodszy Basic , PD  Junior Młodszy Elite, PD  Junior Młodszy Premiere, PD  Junior Elite/Premiere, PD Senior Premiere, Cheer Jazz58 zł
Akro Solo57 zł

Czas trwania zajęć zależy od konkretnej lokalizacji oraz grupy wiekowej.

Rozliczenie jest miesięczne i obejmuje pomnożone powyższe kwoty x liczbę treningów wypadającą w danym miesiącu.
Powyższe opłaty nie odnoszą się do opłat w grupach pokazowych.

Pierwsze zajęcia dla nowych osób, zainteresowanych dołączeniem do Akademii nie są zobowiązujące w przypadku nie kontynuowania uczestnictwa w zajęciach.
Jeśli Dziecko nie będzie kontynuowało treningów, Rodzic nie ponosi opłaty za pierwszy trening.

*Pamiętaj, że każdego dnia przyjmujemy zapisy do godziny 12.00, jeżeli zapis dotyczy zajęć odbywających się w tym dniu. Późniejsze zgłoszenia aktywne będą dopiero od kolejnych zajęć, w następnym tygodniu.

Dane do przelewów:

Fundacja Anioły Talentu CA
Ul. Złota 7/18
00-019 Warszawa

mBank nr rachunku: 55 1140 2004 0000 3802 8050 3969

 

 

Pakiety Startowe dla osób nienależących jeszcze do Akademii

 PAKIET BASIC – 110złPAKIET SILVER – 220złPAKIET GOLD – 350złPAKIET PLATINIUM – 395zł
Przynależność do Akademiixxxx
Koszulka treningowa z Kolekcji Cheer Angelsxxxx
Dzienniczek „Cheer Angels Steps” + Ołówek Cheer Angelsxxxx
Pompony z kolekcji Cheer Angels xxx
Spódniczka treningowa z kolekcji Cheer Angels  xx
Sportowe podkolanówki „Cheer Angels Wings”   x

Zamów i kup pakiet startowy w naszym sklepie internetowym.
Zostanie on przekazany w miejscu Twoich treningów przez Trenera Prowadzącego

*

Ważne! Jeśli nie znalazłeś/aś jeszcze preferowanej przez siebie lokalizacji (szkoły, hali sportowej / tanecznej), ani grupy wiekowej – napisz do nas – biuro@cheerangels.eu lub zadzwoń 222 908 111. Regularnie otwieramy nowe lokalizacje i grupy.