O nas w Przeglądzie Sportowym! – CHEER ANGELS Cheerleading Academy

Aktualności

O nas w Przeglądzie Sportowym!

O nas w Przeglądzie Sportowym!

Kto jest na bieżąco ze sportowymi mediami, ten widział nas już w Przeglądzie Sportowym!
Kto jeszcze nie widział, ten ma co nadrabiać! 😉
Dlatego, zachęcamy do przeczytania artykułu! Nie musicie nigdzie szukać, wystarczy rozwinąć newsa.

Przyjemnej lektury 😉

*Przegląd Sportowy – Bardzo bardzo nam miło. Dziękuuuuujemy! <3

Warsaw Eagles, dwukrotny mistrz Polski, już za kilka dni podejmie pierwsze wyzwanie w tym sezonie.
Drużynę wspierać będzie – podczas meczów domowych – utalentowany, energetyczny i piękny team cheerleaderek z CHEER ANGELS Cheerleading Academy!

Dlaczego to takie ważne? Odpowiedź nie jest skomplikowana:

Mecze Footballu Amerykańskiego z natury powinny być prawdziwym
i widowiskowym show!

Jedni kochają ten sport za poziom adrenaliny i męską, ostrą grę, inni za sportowy klimat, atmosferę na meczach i całą amerykańską oprawę, którą współtworzą kibice właśnie z cheerleaderkami – ambasadorkami tej dyscypliny sportu!

Tysiące Amerykanów i fanów tej dyscypliny na całym świecie, którzy nie tak dawno z wypiekami na twarzach oglądali starcie gigantów podczas Super Bowl wiedzą o tym najlepiej. Poziom emocji na meczach tej dyscypliny sięga zenitu! Wpływ na to ma nie tylko gra i to, co się dzieje na boisku w trakcie meczu, ale też cała, starannie przygotowana oprawa artystyczna wydarzenia.

Warszawska drużyna zdaje się wiedzieć o tym najlepiej. Podczas meczów domowych swoim kibicom zapewni maksimum sportowych emocji!

Przed nimi pełne adrenaliny starcia na boisku, ale i w przerwach energetyczne oraz widowiskowe taneczne show cheerleaderek CHEER ANGELS. Tancerki, wywodzące się z jednej z pierwszych drużyn cheerleaders w Polsce, słyną z dopingu stawiającego na nogi!
Liderki uśmiechu, jak o nich mówią, niejednokrotnie dopingowały na największych naszych polskich stadionach czołowym drużynom sportowym. Porywały do wspólnego dopingu tysiące kibiców.

Czy przyniosą Eaglesom szczęście? Jak drużyny same odpowiadają:
Orły i Anioły latają wysoko!

Pierwszy mecz domowy Warsaw Eagles odbędzie się 14.04.2018. Drużyna zmierzy się z Kozłami Poznań na boisku przy ulicy Obrońców Tobruku 11
w Warszawie.

GOOO WARSAW EAGLES!!! GOOO CHEER ANGELS!!!

* A kto chce zobaczyć drużyny już działające w jednym teamie, zachęcamy do obejrzenia filmiku. Trochę z innej strony, z przymrużeniem oka. Cheerleaderki, biorąc udział w światowej akcji pod patronatem Sony, przyjęły wyzwanie od tancerzy Jennifer Lopez i zaprosiły Eaglesów do gościnnego udziału w ich klipie. Jakie efekty? Zobaczcie sami. „Amor Amor Amor…“