Szukamy osobowości z cudowną energią do biura Cheer Angels – CHEER ANGELS Cheerleading Academy

Aktualności

Szukamy osobowości z cudowną energią do biura Cheer Angels

Szukamy osobowości z cudowną energią do biura Cheer Angels

Cheer Angels to nowoczesna Akademia Cheerleaderek, a także związana z nią marka ubrań. Wystartowaliśmy w lutym tego roku bazując na 17-letnim doświadczeniu w tym sporcie, jak i na doświadczeniu tworzenia marek.

W tym semestrze planujemy być w kilkudziesięciu szkołach Warszawskich, domach kultury i ośrodkach sportowych i intensywnie rozwijać naszą linię ubrań.

W związku z tym poszukujemy osób na stanowiska:

  • office manager

  • manager operacyjny

 

Najważniejsze dla nas są gotowość działania i identyfikacji z naszą wielką rodziną Akademii.

Poniżej oczekiwania odnośnie osób i ich doświadczenia / wiedz na poszczególne stanowiska.

1. office manager

Idealnie – doświadczenie w prowadzeniu biura, w tym przygotowywania dokumentów do księgowości. Sprawność w przygotowywaniu raportów i zamiłowanie do aplikacji mobilnych i internetowych. Jeśli ktoś ma podstawowe doświadczenie księgowe – będzie to na plus. Łatwość w kontaktach z ludźmi. Energia i zapał do pracy, i wiedza ważniejsze od doświadczenia.

2. manager operacyjny

Idealnie – doświadczenie w firmach, gdzie dużo się dzieje. U nas będziesz załatwiał/a mnóstwo spraw związanych ze szkoleniami (trenerami, lokalizacjami, członkami Akademii), sklepem internetowym czy naszymi partnerami. Konieczna energia i zapał do pracy, a także umiejętność swobodnego i pozytywnego nawiązywania kontaktów z ludźmi.

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na: biuro@cheerangels.eu z tematem “office manager Cheer Angels” lub “manager operacyjny Cheer Angels”. Prośba o załączenie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych i listu motywacyjnego.

 

Nie możemy się doczekać 🙂

Zespół Cheer Angels!

www.cheerangels.eu