0,00  zł

Koszyk jest pusty

Galeria

Filmy

Amor Amor Amor - wyzwanie rzucone przez tancerzy Jennifer Lopez

Opis: Klip CHEER ANGELS będący odpowiedzią na wyzwanie taneczne rzucone przez tancerzy Jennifer Lopez. Wszystko za sprawą jej nowego singla Amor Amor Amor.
Do bitwy tanecznej wyzwanych zostało kilka szkół z całego świata - w tym CHEER ANGELS Cheerleading Academy. Partnerem akcji był Sony Music.

Więcej info o wyzwaniu - kliknij tutaj

Nasze aniołki podczas występu na meczu Warsaw Eagles!

W drużynie tkwi siła! Roztańczone i roześmiane Aniołki na pokazie z okazji Dnia Dziecka! Jeden mecz Jedna choreografia Jedna drużyna - ponad 60 dzieci Jedna pasja - CHEER ANGELS :)))

Ekipa programu TVP1 "Dzień dobry Polsko" zaprosiła nas do swojego studia, abyśmy mogły opowiedziećo Akademii. Dziękujemy za zaproszenie!

Dołącz do naszej Akademii. Zapisy trwają >>

Dziennikarka z programu TVP1 "Dzień dobry Polsko" - Anna Soporek - gościła na naszych zajęciach. Przywitałyśmy ją z uśmiechem, jak na prawdziwe cheerleaderki przystało :) W treningu uczestniczyły nasze najmłodsze Aniołki i nasze Leaderki.

 

Cheer Angels - pasja, uśmiech, sport, energia!

Energia, uśmiech, talent i doping, który zapewni wygraną - to właśnie CHEER ANGELS Cheerleading Academy!

Leaderki Cheer Angels (wcześniej Hasao) u Jankesa!

Tańczyć każdy może, nawet .... Jankes :) z Eska TV. Wpadł na nasz trening z szaloną wizytą. Zapraszamy ponownie! Cheersy / Hasao

Making of sesji zdjęciowej CHEER ANGELS Cheerleading Academy

Opis: Materiał filmowy z sesji, a w nim roztańczony i uśmiechnięty skład CHEER ANGELS w stylowych ciuchach Cheer’sów, które już niebawem będą w sprzedaży. Więcej info. nt. ubrań w zakładce SPORTS WEAR

Wielki Maraton Warszawski

Energetyczny doping z szerokimi uśmiechami na twarzy podczas wielkiego Maratonu w Warszawie. Wspaniale było poczuć tą ogromną energię razem z Wami.

Cheer Angels o sobie z uśmiechem :)))

Nasze spontaniczne cheersowe wywiady z Aniołkami. Mnóstwo uśmiechu i gracji :) Po obejrzeniu dowiecie się czym jest dla nich cheerleading, dlaczego wybrały właśnie ten sport, co jest dla nich najważniejsze i skąd tyle uśmiechu :)))

Leaderki Cheer Angels zapraszają do Akademii!

Madzia i Gosia - leaderki Akademii Cheer Angels opowiadają o tym dlaczego warto dołączyć Akademii, jak dziewczęta uczą się pewności siebie i czemu to wszystko daje tyle energii i radości!

Zapisz się do Akademii >>

Gorąco zapraszamy do Akademii! W tym sezonie uruchamiamy ok. 25 grup we wszystkich dzielnicach: Bemowo, Śródmieście, Wilanów, Białołęka, Targówek, Ursynów, Mokotów, Ursus, Żoliborz, Praga Płd, Saska Kępa, Piastów, Raszyn i in. Zapisy trwają - grupy wiekowe: 4-5, 6-9, 10-14, 15-17, 18+. W sekcji "Zapisy" znajdziesz też aktualny grafik i cennik.

CHEER ANGELS Cheerleading Academy
Chorągwi Pancernej 43
02-951 Warszawa

pon. - pt.
09:00 - 18:00