Cheersy w świecie reklamy! – CHEER ANGELS Cheerleading Academy

Aktualności

Cheersy w świecie reklamy!

Cheersy w świecie reklamy!

CHEER ANGELS ROZPOCZĘŁO WSPÓŁPRACĘ PARTNERSKĄ  Z “CASTING STUDIO”
BY NASZE ANIOŁKI ZAISTNIAŁY W ŚWIECIE REKLAMY!

Chcesz, aby Twoje Dziecko rozpoczęło swoją przygodę z telewizją? Grało w reklamach i współpracowało przy projektach z największymi markami?

Nauczyło się pracy przed kamerą? Zyskało pewność siebie i przebojowość?

Akademia Cheerleaderek Cheer Angels już dziś otwiera przed Wami taką możliwość 🙂 Nie zwlekajcie, dołączcie do renomowanego i niezwykle doświadczonego w branży reklamowej naszego Partnera CASTING-STUDIO!

KOGO POSZUKUJEMY?

Wszystkich! 🙂 Naprawdę wszystkich! Bez znaczenia jest tu kolor włosów, wzrost, waga, cechy charakteru czy cechy charakterystyczne wyglądu. Castingi bywają bardzo różnorodne jak i role, do których poszukiwani są mali aktorzy. Czasem kluczową sprawą jest przebojowość, czasem  wygraną wręcz spokojne usposobienie. Właśnie ze względu na to, każda Dziewczynka powinna spróbować swoich sił! To nowe doświadczenie i nowa nauka. Dodatkowe, cenne umiejętności nauczone przez profesjonalistów w branży. Przewagą i siłą naszych Dziewczynek jest podbudowana przez nasze pokazy pewność siebie, umiejętność tańca, poczucie rytmu czy regularny kontakt ze sportem, dzięki czemu możemy I chcemy WIĘCEJ! 🙂

REKLAMA blisko Akademii:

Trenerki i Liderki Akademii – Magdalena Jaroszewicz i Małgorzata Wewióra-Malucha wielokrotnie brały udział w licznych sesjach zdjęciowych czy nagraniach reklam telewizyjnych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Możemy je oglądać w telewizji, ale nie tylko. Ostatnio nawet na wielkoformatowych billboardach – tak jak w przypadku ostatniej reklamy koszulki meczowej Legii Warszawa, przy współpracy z Adidasem. Wielokrotnie powtarzały, iż pewność siebie, którą zbudowały tańcząc przed kilkudziesięcio tysięczną publicznością pozwoliły im przejść przez nierzadko złożone etapy castingów. Umiejętność tańca oraz autoprezentacji, wyniesione z cheerleadingu są wielkim atutem, wyróżniającym Liderki spośród innych uczestniczek.

CO ZYSKUJECIE ZAPISUJĄC DZIECKO DO CASTING STUDIO:

– nowe doświadczenie
– nauka pewności siebie i przebojowości
– możliwość zarobku
– umiejętność pracy przed kamerą
– możliwość współpracy ze światowymi markami
– nauka autoprezentacji

– umiejętność radzenia sobie ze stresem

– możliwość obecności w mediach: prasa i telewizja

JAK ZACZĄĆ?

1. Zrób ten pierwszy krok – zarejestruj swoje Dziecko!

Pierwszy etap polega na zarejestrowaniu swojego Dziecka na platformie my.casting-studio.com.
Możesz to zrobić dosłownie poprzez kilka kliknięć, nie wychodząc z domu. Poświęć na to zaledwie chwilę, a ona może zmienić kiedyś życie Twoje
i Twojej córki 🙂

Wystarczy założyć profil Córce na stronie my.casting-studio.com oraz umieścić jej *zdjęcia oraz numer telefonu do Opiekuna Prawnego.

BARDZO WAŻNE! Obok nazwiska dodaj skrót „CA” (pochodzi od Cheerleading Academy).

 Przykład: Magdalena Jaroszewicz CA

Jest to warunek konieczny rejestracji. Dzięki temu, zgłoszone Uczestniczki będą dostawały informacje o reklamach również tanecznych, 
a także będą przyznawane preferencyjne ceny za warsztaty czy sesje. Warunkiem współpracy z Casting Studio jest poinformowanie o tym Akademii poprzez dodanie dopisku “CA”

Na tym etapie nie jest wymagane podawanie szczegółowych danych do umowy. Współpraca odbywa się na zasadach otwartych co oznacza,  że nie wyklucza ona możliwości współdziałania z innymi agencjami reklamowymi.

Te informacje będą potrzebne w momencie, gdy wykonane zostanie pierwsze zlecenie. Założenie konta, oraz jego prowadzenie jest bezpłatne.

*Zdjęcia – na początek te, co Państwo posiadają, a aby zwiększyć możliwość wybrania dziewczynki do castingu – warto zrobić profesjonalną sesję -> patrz info. poniżej

2. FACEBOOK

Następnie, gdy konto zostanie już założone, Opiekun Prawny zgłoszonej osoby, będzie dodany do tajnej grupy na Facebook’u: FB/CASTING-STUDIO.COM, w której użytkownicy uzyskują dostęp do castingów dla wszystkich największych projektów reklamowych w Polsce.

Dodatkowo, komunikacja z naszymi Aniołkami lub ich Opiekunami Prawnymi (gdy dziewczynka jest niepełnoletnia),
jest prowadzona przez messengera, a już niebawem za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej.

*PLATFORMA CASTING-STUDIO.COM

Posiadanie profilu na platformie casting-studio.com pozwala na otrzymywanie regularnych powiadomień o castingach.
W informacjach castingowych znajdą Państwo szczegółowe godziny trwania castingu, miejsce, stawki za poszczególne role oraz prawa do wizerunku.

3. MAILING:
Dodatkowo, będzie również wysyłany do Państwa regularnie mailing z informacjami o ważniejszych castingach bądź tych, gdzie umiejętności taneczne czy gimnastyczne grają rolę kluczową.

*DODATKOWY ETAP:  

Wybrane wcześniej i powiadomione osoby będą miały możliwość przyjść na otwarty casting do siedziby CASTING STUDIO, mieszczącej się w budynku Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, przy ul. Chełmskiej 19/21 lok 8.
Nie jest to jednak warunek konieczny by przynależeć do grupy castingowej Cheer Angels i Casting Studio.

PAKIET STARTOWY – PROFESJONALNA SESJA FOTOGRAFICZNA I VIDEO:

Cheer Angels oraz casting-studio.com nie pobierają opłat za zapis do agencji, ani za prowadzenie kont. Natomiast bardzo istotnym elementem, który ma znaczny wpływ na to czy poszczególne osoby biorą udział w projektach czy też nie, są dobrze przygotowane materiały foto/video jakimi dysponują nasi mali aktorzy. W dobie cyfryzacji, coraz więcej castingów odbywa się za pośrednictwem internetu. Dlatego, tak ważne jest posiadanie odpowiednich i profesjonalnie przygotowanych materiałów promocyjnych.

Materiały, które są wykonywane przez CASTING STUDIO przy współpracy z Cheer Angels  są tak realizowane, aby dzieci jednocześnie miały warsztat, z tego jak poruszać się przed kamerą oraz jak zyskać pewność siebie przed nią.

Sesja foto. Wykonywanych jest 5 zdjęć 450 PLN (plus każde dodatkowe zdjęcie 50 PLN, można wybrać po sesji)

Sesja foto + video. 5 zdjęć plus 1 min video 850 PLN

Szczegóły dotyczące przygotowania do sesji zdjęciowej będą przesyłane osobom zainteresowanym. Ważne natomiast, aby Uczestniczka zabrała na nią mundurek lub inne ubrania z kolekcji Cheer Angels. Dzięki temu jeszcze mocniej będzie identyfikowana

z naszą Akademią, przez co zostanie lepiej zapamiętana.

Dodatkowo, z sesji będzie można  zamówić:

wielkoformatowy wydruk w formie plakatu (doskonały prezent dla babci, dziadka, rodziców, czy do pokoju dziewczynki)

mini książeczkę ze zdjęciami z sesji

wydruk zdjęć 30×20 cm.

druk zdjęć na płótnie

PROWIZJA od wygranego zlecenia:

Bazując na standardowych i stosowanych powszechnie rozwiązaniach w branży reklamowej, pobierana jest od zlecenia prowizja w wysokości 20 %.

CASTING STUDIO DOTYCHCZAS PRACOWAŁO DLA NASTĘPUJĄCYCH MAREK: LIDL, BIEDRONKA, DANONE, KINDER BUENO, FERRERO, TVN, TVP, NIKE, SAMSUNG, ORANGE, POLSAT, IBM, MERCEDES, MICROSOFT, ORLEN, PKO BP, PKP, WIRTUALNA POLSKA I WIELE INNYCH