Od września startujemy z nowymi lokalizacjami Akademii! – CHEER ANGELS Cheerleading Academy

Aktualności

Od września startujemy z nowymi lokalizacjami Akademii!

Od września startujemy z nowymi lokalizacjami Akademii!

Już od września powiększamy ilość naszych lokalizacji! Cheerleading, mający korzenie w Stanach, już teraz będzie na wyciągnięcie Waszej ręki 🙂

Cheers’owe treningi odbywać się będą w większości warszawskich dzielnic. To nowa – na tak szeroką skalę w Warszawie i niezwykle rozwojowa propozycja zajęć dodatkowych dla Waszych córek, sióstr czy przyjaciółek.

 

Kto może do nas dołączyć?

Akademia skierowana jest do Dziewcząt w różnym wieku: począwszy od dzieci w wieku wczesnoszkolnym, przez nastolatki i licealistki, skończywszy na studentkach i leaderkach w wieku 25+.

Program Akademii:

Starannie przygotowany program Akademii, dostosowany jest do wieku i motoryki uczestniczek. Zajęcia, prowadzone przez naszą doświadczoną kadrę instruktorską, oparte są na ćwiczeniach ruchowych z elementami tańca, akrobatyki i gimnastyki.

Treningi rozwijają koordynację, pamięć ruchową, a także podnoszą ogólną sprawność fizyczną dziecka.

Jednak rozwój fizyczny to nie wszystko na co stawiamy….

CHEER ANGELS Cheerleading Academy pomaga również dziewczętom zostać swoistymi „super girls!” Przełamać nieśmiałość, nauczyć radości i pewności siebie poprzez taniec, sport
i działanie z drużyną. Nabrać odwagi, występować przed liczną publicznością, współdziałając z przyjaciółkami. Być gibką, niezwykle wysportowaną dziewczyną, która lubi siebie i innych.
Każdy nasz trening, daje Aniołkom “energetycznego boosta” i mnóstwo radości, przekazywanej przez nie dalej.

CHEER ANGELS Kolekcja:

Różnorodne ubrania z kolekcji CHEER ANGELS, dodają nam odwagi i stylu. Uwielbiamy być w naszych uniformach czy bluzach i czuć się w pełni zgraną drużyną.
Nasze ubrania łączą wygodę z modą, dziewczęcy styl ze sportowym krojem.

www.cheerangels.eu/sklep

#GoGirls:

Nie konkurujemy z innymi dziewczętami, lecz wspieramy się nawzajem. Dlatego też niezwykle się cieszymy z sukcesów wszystkich dziewczyn na świecie.
Goooo Girls! 😀

Więcej informacji o zapisach znajdziecie:
22  247 88 50
biuro@cheerangels.eu