Reprezentacja Akademii Cheer Angels wystartuje w Pierwszym Otwartym Turnieju Tańca Cheerleaders o Puchar Burmistrza Mszczonowa z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders 2019! – CHEER ANGELS Cheerleading Academy

Aktualności

Reprezentacja Akademii Cheer Angels wystartuje w Pierwszym Otwartym Turnieju Tańca Cheerleaders o Puchar Burmistrza Mszczonowa z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders 2019!

Reprezentacja Akademii Cheer Angels wystartuje w Pierwszym Otwartym Turnieju Tańca Cheerleaders o Puchar Burmistrza Mszczonowa z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders 2019!

Już w najbliższą sobotę, 16 listopada, reprezentacja grupy pokazowej Cheer Angels pod przewodnictwem Małgorzaty Wewióry-Maluchy wystartuje w Pierwszym Otwartym Turnieju Tańca Cheerleaders o Puchar Burmistrza Mszczonowa z cyklu Grand Prix Polski Cheerleaders 2019.
Wydarzenie odbędzie się w ramach zawodów, organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Cheerleadingu.

Akademia Cheer Angels, weźmie udział w zawodach, wystawiając do startu trzy duety.

Dwa pierwsze duety:

1. Martyna Żaboklicka i Kinga Wieremijeiwcz
2. Zofia Parys i Alicja Maciak

zmierzą się w kategorii Freestyle Pom Junior Młodszy,

trzeci zaś: Amelia Kamińska i Ewa Majchrzak w kategorii Pom Dance Elite Junior Młodszy.

Obie kategorie wymagają od uczestniczek niezwykłej precyzji ruchu, synchronizacji, efektownych elementów wizualnych oraz urozmaiconej choreografii tanecznej. 

Dziewczęta w pocie czoła przygotowują się do startu. Przygotowanie krótkiej choreografii na zawody, to godziny pracy na sali tanecznej. To szlifowanie techniki oraz docieranie się z partnerką by być jedną zgraną drużyną. Tu, oprócz aspektu fizycznego czy przygotowania tanecznego, współpraca i drużynowość jest ważna ponad wszystko. Sukces duetu możliwy jest tylko przy doskonałym porozumieniu uczestniczek.

Poziom adrenaliny przed startem rośnie nieustannie. Wszyscy mocno trzymamy kciuki i wierzymy w naszą wygraną, którą jest już sam udział w zawodach.
Pamiętajmy, że droga do celu jest tak samo ważna jak jego osiągnięcie. 🙂 

Przygotowania do zawodów to niezwykle cenny czas – podkreśla Trenerka prowadząca duety Małgorzata Wewióra-Malucha.
To moment, gdy dziewczynki są niezwykle zmotywowane i chętne do pracy. To czas bardzo szybkiego rozwoju ich umiejętności.
Rywalizacja jest podstawą sportu, to coś co nakręca zawodniczki do przeskoczenia o kilka poziomów wyżej!

Przypomnijmy, że Reprezentacja Akademii, z poprzednich międzynarodowych zawodów organizowanych w Zabrzu, wróciła z medalami! Tym razem nie może być inaczej!

Przybijamy wielką piątkę naszym Reprezentantkom i wszyscy jesteśmy myślami z nimi w sobotę!

GOOOOO CHEEER ANGELS!!!!!