Reprezentacja Juniorek Cheer Angels wystartuje w Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders CHEERMANIA! – CHEER ANGELS Cheerleading Academy

Aktualności

Reprezentacja Juniorek Cheer Angels wystartuje w Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders CHEERMANIA!

Reprezentacja Juniorek Cheer Angels wystartuje w Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders CHEERMANIA!

Już w najbliższą sobotę – 8.06.2019 Reprezentacja Juniorek Akademii Cheer Angels po raz pierwszy wystartuje w Międzynarodowym Turnieju Cheerleaders „CHEERMANIA” ZABRZE 2019.

Reprezentantki – cheerleaderki z grupy pokazowej Juniorek, na co dzień ćwiczące pod bacznym okiem głównej Trenerki Akademii – Małgorzaty Wewióry-Maluchy, zmierzą się w kategorii duetów: freestyle pom oraz pom dance.

W obu kategoriach niezwykle ważną rolę odgrywają efekty wizualne.  Synchronizacja, wykorzystanie różnych technik tanecznych, arm motion oraz dynamika i precyzja ruchu.
Wszystko do wychwycenia i ocenienia czujnym okiem Sędziów podczas półtora minutowego show uczestniczek Turnieju.
Nasze Reprezentantki wystąpią w następujących parach:

Kinga Wieremijewicz – Martyna Żaboklicka
Amelia Kamińska – Ewa Majchrzak
Maja Trochimiak – Lena Salińska

Wszystkie duety z wielkim oddaniem i zaangażowaniem przygotowują się do startu w zawodach.

Tydzień przed startem jest wyjątkowo ważny – podkreśla Trenerka – Małgorzata Wewióra-Malucha.
To jest czas na największe zgranie i skupienie. To czas gdy dziewczynki, będąc już pod sporą adrenaliną są w stanie dotrzeć się i zrobić największy postęp. Motywacja czyni cuda 🙂

Dziewczynki nie boją się ciężkiej pracy i sportowej formy.
Trzeba przyznać, że ten sezon był dla dziewcząt wyjątkowo aktywny. Regularne pokazy na meczach kosza i piłki nożnej Legii Warszawa, pikniki, treningi i warsztaty. Nie wspominając już o codziennych obowiązkach szkolnych, które jak się okazuje – dzięki dobrej organizacji i motywacji, są spełnione na najwyższym poziomie :)Czy to możliwe, że dziewczynki mając za sobą już pokazy przed 30tysięczną publiką na Łazienkowskiej stresują się Międzynarodowym Turniejem?

Z pewnością stres jest. Ale taki pozytywny, nakręcający moje podopieczne do pracy i działania. Rywalizacja jest podstawą w sporcie. To motywuje do jeszcze szybszego rozwoju i daje nieocenioną satysfakcję. To też walka ze stresem i własnymi słabościami. Każdy kolejny start będzie coraz łatwiejszy. Najtrudniej zrobić ten pierwszy krok – dodaje z uśmiechem Trenerka.

Adrenalina związana z udziałem naszej Reprezentacji udziela się chyba nam wszystkim! Cały Team Akademii i wszystkie Trenerki, mocno trzymają kciuki za naszą Reprezentację!

GOOOOOO CHEEER ANGELS!

Autor: Magdalena Jaroszewicz