0,00  zł

Koszyk jest pusty

FAQ - Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

FAQ

Poniżej najczęściej zadawane pytania i nasze odpowiedzi. Jeśli nie znalazłeś tematu, który Cię interesuje - zapraszamy do kontaktu.

 

Czy każdy może się zapisać do Akademii

Każdy może zapisać się do Akademii. Posiadamy grupy otwarte na poziomie podstawowym w różnych przedziałach wiekowych: 4-5, 6-9, 10-14, 15-17, 18+.
Prowadzimy również grupę turniejową / pokazową, ze zwiększoną ilością zajęć w tygodniu. Jest ona otwarta dla dzieci posiadających już doświadczenie taneczne, akrobatyczne czy gimnastyczne.

 

Jak zapisać się na zajęcia do Akademii?

Aby zapisać się na zajęcia do Akademii trzeba wypełnić formularz >>, wówczas skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy Twój udział w danym treningu. Jeżeli zdecydujesz się na kontynuację i podpiszesz wymagane dokumenty (Regulamin i Kwestionariusz Osobowy) założymy Ci profil uczestnika. Posiadając login i hasło możesz zalogować się do naszego systemu, dokonać płatności i na bieżąco sprawdzać zajęcia, grafik czy opłaty.
Obsługa platformy jest bardzo prosta, intuicyjna i możliwa bez wychodzenia z domu.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy nasza Akademia jest dla Ciebie - zapraszamy na zajęcia startowe (próbne). Jeśli nie będziesz kontynuował/a zajęć - są one bezpłatne. Zapraszamy do sprawdzenia aktualnego grafiku zajęć >>

 

Jak płacić za zajęcia?

Po zalogowaniu do swojego profilu (utworzonego wcześniej przy zapisie przez nasz zespół) możesz w naszym systemie dokonywać opłat i na bieżąco je kontrolować. W wybranych przypadkach będzie możliwość również opłaty gotówką lub przelewem na konto, po wcześniejszym uzgodnieniu z naszym zespołem.

Poniżej dane do przelewu na konto:

W tytule przelewu obok informacji czego dotyczy (płatność za dany msc/opłata startowa) prosimy podać: Imię i Nazwisko uczestnika, grupę i lokalizację zajęć. 
Odbiorca przelewu: Zanzee sp. z o.o., Złota 7/18, Warszawa
Numer konta: PL 35 1750 0009 0000 0000 1316 6439

 

Ile kosztują zajęcia?

Cena za treningi zależy od grupy wiekowej i czasu trwania zajęć. 
Opłata miesięczna zaczyna się od 120 PLN (zajęcia 60 min, grupa 4-5), 135 PLN (zajęcia 75 min, grupa 6-9), 150 PLN (90 min, grupa 10+). 
Szczegółowy cennik znajduje się na stronie Zapisy >>

 

Kim są instruktorki Cheer Angels?

Instruktorki Cheer Angels to doświadczone, wykwalifikowane osoby, posiadające wieloletnie doświadczenie w tańcu, a także w pracy z dziećmi. Cechuje je profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego uczestnika zajęć oraz pozytywne nastawienie, będące przykładem dla podopiecznych Akademii.

 

Czemu mam wybrać cheerleading?

Przynależność do Cheer Angels zapewni Ci wszechstronny rozwój, a także otworzy przed Tobą wiele możliwości. Dołączając do nas, będziesz:

- uczestniczyć w inspirujących zajęciach tanecznych, opartych na technikach wykorzystywanych w cheerleadingu
- trenować pod okiem doświadczonych Instruktorów
- rozwijać się wszechstronnie: elementy gimnastyczne / akrobatyczne
- brać udział w pokazach tanecznych przed szeroką publicznością 
- zdobywać pewność siebie, uczyć się otwartości, odwagi, walki ze stresem
- współtworzyć zgraną drużynę, należącą do profesjonalnie prowadzonej Akademii Cheerleaderek
- uczyć się pracy w grupie i samodyscypliny
- szkolić się na obozach
- czerpać z życia jeszcze więcej radości i uśmiechu

Chcesz wiedzieć, co zajęcia w naszej Akademii Cheerleaderek dadzą Tobie lub Twojemu dziecku? Przeczytaj: Cheerleading i jego pozytywny wpływ na rozwój dziecka >>

 

W jakim wieku można się zapisać?

Posiadamy grupy otwarte na poziomie podstawowym w różnych grupach wiekowych: 4-5, 6-9, 10-14, 15-17, 18+
Szczegółowy grafik pod tym linkiem >>. Jeśli nie znaleźliście grupy, która Wam odpowiada - zapraszamy do kontaktu >>

 

Czy jest sekcja dla zaawansowanych tancerek?

  • Grupa pokazowa
    Prowadzimy grupę turniejową / pokazową, ze zwiększoną ilością zajęć w tygodniu. Jest ona otwarta dla dzieci posiadających już doświadczenie taneczne, akrobatyczne czy gimnastyczne. O przynależności do grupy, decyduje trener, w oparciu o zajęcia startowe i przeprowadzony wcześniej wywiad z uczestnikiem zajęć. Możliwe jest “awansowanie” do grupy pokazowej wraz z nabyciem umiejętności w Akademii.
  • Grupa leaderek
    Posiadamy grupę pokazową, do której należą doświadczone tanecznie dziewczęta w wieku 17+. Grupa bez górnej granicy wieku. Zobacz grafik zajęć >> i skontaktuj się z nami.

 

Jak często odbywają się zajęcia?

Standardowo, zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Wyjątkami są sytuacje, gdy odrabiamy zaległe zajęcia Akademii bądź przygotowujemy się do pokazów.
Na stałe, zajęcia 2 razy w tygodniu odbywają się w grupie pokazowej / turniejowej oraz w grupie leaderek.

 

Czy jest akrobatyka na zajęciach?

Na obozach i zajęciach wprowadzane są podstawowe elementy akrobatyczne i gimnastyczne. Przewidywane są również dodatkowe, uzupełniające treningi z akrobatyki, z podziałem na poziomy zaawansowania.

 

Jak często Cheer Angels występują na pokazach?

Dla dziewcząt z Akademii (poza grupą pokazową) planowany jest co najmniej 1 pokaz w semestrze.
Grupa pokazowo-turniejowa i grupa leaderek uczestniczy w pokazach regularnie.

 

Kiedy odbywają się obozy Cheer Angels?

Obozy odbywają się zarówno w wakacje (10 dniowe), jak i w ferie zimowe (tygodniowe).
Jest to bardzo dobry moment by rozwinąć skrzydła w naszej Akademii. To nauka przez zabawę i świetnie spędzony czas. Nasze obozy to: starannie przygotowany program szkoleniowy Cheer Angels, wykwalifikowani instruktorzy, urozmaicone zajęcia dodatkowe, ciepła atmosfera, dobre warunki zakwaterowania, integracja i nowe przyjaźnie :) Wszystko co najcenniejsze :)

Aby dowiedzieć się więcej o obozach - kliknij w link >>

 

Czy są też organizowane szkoleniowe wyjazdy weekendowe Cheer Angels?

Takie wyjazdy są planowane. Więcej informacji wkrótce.

 

Gdzie można kupić ubrania Cheer Angels

Ubrania i akcesoria z kolekcji Cheer Angels Cheerleading Academy dostępne są w naszym sklepie internetowym >>. Istnieje również możliwość przymierzenia i zakupu w naszym biurze - w sklepie stacjonarnym (ul. Chorągwi Pancernej 43, Warszawa, kontakt >>), bądź w wybranych przypadkach we współpracy z trenerem na zajęciach.

 

Czy jest showroom z ubraniami Cheer Angels? Gdzie można je przymierzyć?

Istnieje możliwość przymierzenia i zakupu w naszym biurze w sklepie stacjonarnym (ul. Chorągwi Pancernej 43, Warszawa, kontakt >>), bądź w wybranych przypadkach we współpracy z trenerem na zajęciach.
Zakupy online można zrobić w naszym sklepie >>.

 

Gdzie w Warszawie odbywają się zajęcia Akademii Cheer Angels?

W tym sezonie uruchamiamy ok. 25 grup we wszystkich dzielnicach: Bemowo, Śródmieście, Wilanów, Białołęka, Targówek, Ursynów, Mokotów, Ursus, Żoliborz, Praga Płd, Saska Kępa, Piastów, Raszyn i innych.
Zapisy trwają dla grup wiekowych: 4-5, 6-9, 10-14, 15-17, 18+.
W sekcji "Zapisy" znajdziesz też aktualny grafik zajęć >> i cennik >>.

 

Jakie są dodatkowe opłaty obok płatności za zajęcia? Czy jest opłata startowa?

W naszej Akademii obowiązuje jednorazowa opłata startowa, która obejmuje:

  • koszulkę treningową z kolekcji Cheer Angels (opłata startowa pozwala na zakup koszulki treningowej w cenie niższej niż regularna w sklepie online.)
  • dzienniczek “Cheer Angels Steps”, w którym zapisywane będą postępy i zaliczenia nabytych umiejętności, wymaganych przez program Akademii na dany semestr. 
    Dodatkiem do dzienniczka są 2 ołówki Cheer Angels

Istnieje również możliwość zakupu bardziej rozbudowanych pakietów, które zawierają bardziej atrakcyjne ceny w stosunku do cen sklepowych takich elementów, jak :pompony czy spódniczka treningowa.

 

Czy na pokazy wymagane są specjalne stroje?

Na pokazach dziewczęta występują w swoich koszulkach treningowych, a także w spódniczkach treningowych Cheer Angels. Obok tego muszą posiadać własne białe sportowe obuwie, białe skarpetki oraz pompony Cheer Angels. Organizacja strojów oraz koszty z nimi związane są po stronie Rodziców.

Zakupy online można zrobić w naszym sklepie >>

 

Czy na zajęcia trzeba kupić własne pompony?

Tak, na zajęcia trzeba kupić własne pompony. Jest to podstawowy atrybut cheerleaderki, który jest również elementem bardzo osobistym. Wiąże się z tym oczywiście dbałość o higienę.
Posiadanie własnych pomponów daje też poczucie przynależności do drużyny i umożliwia ćwiczenie choreografii w domu.
Zakup pomponów jest konieczny najpóźniej w drugim miesiącu zajęć.

Pompony można kupić online można zrobić w naszym sklepie >>

 

Jakie są formalności związane z zapisaniem do Akademii?

Aby dołączyć do Akademii Cheer Angels należy wypełnić Kwestionariusz Osobowy oraz podpisać Regulamin uczestnictwa w zajęciach - dokumenty te Opiekunowie dostają podczas pierwszych zajęć. Po otrzymaniu podpisanych dokumentów, uczestnik zostaje wpisany do naszej platformy Cheer Angels, do której Opiekunowie będą mieli stały dostęp po otrzymaniu hasła.

Posiadanie profilu na platformie Cheer Angels Cheerleading Academy pozwala na lepszą kontrolę nad płatnościami czy grafikiem zajęć. Z poziomu systemu do Opiekunów wysyłane zostają zarówno przypomnienia o opłatach, jak i informacje o zmianach w zajęciach.
Na platformie Rodzice znajdą również opisy trenerów przypisanych do odpowiednich grup oraz dokładne dane dotyczące lokalizacji. Obsługa platformy jest bardzo prosta, intuicyjna i możliwa bez wychodzenia z domu.

CHEER ANGELS Cheerleading Academy
Chorągwi Pancernej 43
02-951 Warszawa

pon. - pt.
09:00 - 18:00