Jennifer Lopez & Wisin #AMORAMORAMOR challenge – CHEER ANGELS Cheerleading Academy

Aktualności

Jennifer Lopez & Wisin #AMORAMORAMOR challenge

Jennifer Lopez & Wisin #AMORAMORAMOR challenge

Nasze wyzwanie i produkcję opisała http://www.eska.pl!

„Jennifer Lopez – polskie cheerleaderki w Amor Amor Amor challenge! Lepsze od tancerzy J.Lo?

Dwie drużyny taneczne z Polski podjęły wyzwanie rzucone przez autorów choreografii do najnowszego teledysku Jennifer Lopez.  Cały świat bierze udział w wyzwaniu Amor Amor Amor, a my jesteśmy jednymi z najlepszych!

Klip do utworu ’Amor Amor Amor’ Jennifer Lopez i Wisina, nakręcony w nowojorskim metrze, natychmiast stał się hitem! Duża w tym zasługa niesamowicie zmysłowej choreografii, którą przygotowała jedna z najbardziej uznanych grup tanecznych w Stanach Zjednoczonych – Millenium Dance Complex. Niedawno rozpoczęli akcję na Instagramie, wyzywając na pojedynek ekipy taneczne z całego świata. Wyzwanie przyjęły dwa zespoły z Polski – Mark It oraz HASAO & CHEER ANGELS Cheerleading Academy. To co przygotowały nie mieści się wprost w głowie!  Czy jesteśmy najlepsi na świecie? Przekonajcie się sami na ESKA.pl.

 

 

Cheerleaderki tańczą Amor Amor Amor – CHEER ANGELS w wyzwaniu 

Zasady są proste. Szkoły nagrywają minutowy klip i publikują go na swoim Instagramie wyzywając kolejną grupę do starcia. Jedyną zasadą obowiązującą w wyzwaniu jest… brak zasad. To zespoły decydują o sposobie interpretowania utworu oraz formie tworzenia materiału. – Czujemy się super wyróżnione, że bierzemy udział w wyzwaniu, w którym uczestniczą giganty tańca, takie jak Millenium Dance Complex. Taka akcja ukazuje też jak ważną funkcję spełnia taniec! Może rozwijać, dawać radość, ale też jak widać jednoczyć. Jako cheerleaderki postanowiłyśmy stworzyć zupełnie inną choreografię od dotychczas powstałych, zapraszając do udziału także zawodników footballu amerykańskiego z zaprzyjaźnionej drużyny Warsaw Eagles. Jak się okazało też, wielu z nich ma powalające poczucie rytmu – z uśmiechem mówi Magdalena Jaroszewicz liderka HASAO & CHEER ANGELS. Jak dziewczyny poradziły sobie z zadaniem? W prawdziwie amerykańskim stylu. Nakręcony przez nie klip to historia rodem z filmu. Piękne dziewczyny, szkoła i sportowcy. Efekt? Rewelacyjny! Czy J.Lo udostępni ich filmik na swoim profilu? Zobaczcie tę krótką historię w ich wykonaniu:”

 

Tutaj obejrzycie nasz film: https://youtu.be/ulmEE1OrnrI

Tutaj link do artykułu: – tutaj link: http://www.eska.pl/news/jennifer_lopez_-_polskie_cheerleaderki_w_amor_amor_amor_challenge_lepsze_od_tancerzy_j_lo/148050